Olympique Lyon – Lens: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.03.2024

Florian Sotoca, Diego Moreira

Gdzie oglądać mecz Olympique Lyon – Lens? Jednym z niedzielnych meczów w Ligue 1 będzie ciekawie zapowiadająca się rywalizacja Lyonu z Lens. Masz ochotę obejrzeć ten pojedynek? Sprawdź, gdzie będzie dostępna jego transmisja TV oraz stream online.

Olympique Lyon – Lens, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Lyonem a Lens rozegrany zostanie w niedzielę 3 marca 2024 o godzinie 20:45. Starcie to zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ zmierzą się w nim zespoły, które mają do siebie zbliżony potencjał, lecz będące w zgoła odmiennej dyspozycji sportowej. Lyon aktualnie jest 10. w ligowej tabeli, zaś Lens zajmuje pozycję szóstą. Chcesz obejrzeć ten mecz? Jego transmisję znajdziesz w Canal+ Sport 2 oraz Eleven Sports 4.

Olympique Lyon – Lens: transmisja i stream online za darmo

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać mecze Ligue 1 w internecie? Stream online omawianego tutaj pojedynku znajdziesz w Superbet TV, gdzie każdy gracz ma dostęp do bogatej oferty transmisji. Jak z nich korzystać? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoją tożsamość
  4. Ciesz się dostępem do bogatej oferty streamów
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Olympique Lyon – Lens?

Mecz Lyon – Lens obejrzysz w aplikacji Superbet. Oferta transmisji tego operatora jest niezwykle bogata, ponieważ oprócz czołowych piłkarskich lig Europy znajdziesz tam też zmagania z dyscyplin takich jak tenis, siatkówka czy koszykówka. Jeśli natomiast nie masz jeszcze konta w Superbet, zachęcam do założenia go z naszym kodem i skorzystania z tygodnia bez ryzyka. Graj przez siedem dni i odbierz zwrot sumy stawek ze wszystkich kuponów rozliczonych jako przegrane. Maksymalna możliwa kwota zwrotu w przypadku tej promocji to aż 3500 PLN! Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Philippe Lecoeur/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze