W przerwie pomiędzy rozgrywkami w Flashpoint analizujemy mecze BLAST Premier Fall 2020 Showdown. Dzisiaj czeka nas kilka ciekawych starć, w tym rywalizacja pomiędzy Ninjas in Pyjamas, a Cloud9 oraz spotkanie FaZe z MIBR. Przygotowałem więc analizę pod ofertę z forBET, który znowu wystawił dużo zakładów, jakie można obstawić.

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ninjas in Pyjamas – Cloud9

Środa, 25.11.20 – 16:30

Ninjas in Pyjamas zmierzy się dzisiaj z Cloud9. Dla obydwóch drużyn będzie to pierwszy mecz w BLAST Premier Fall 2020 Showdown. Przed startem rozgrywek w lepszej dyspozycji są zawodnicy NiP, którzy mają po prostu lepszy skład, a także prezentują wyższą formę w ostatnim czasie. Wydaje się, że legendarna organizacja wreszcie wraca na właściwe tory, a obecnie jej zespół znajduje się na jedenastym miejscu w światowym rankingu. Ninjas in Pyjamas ma lekkie wahania formy, co widać było w ostatnim czasie, gdzie potrafili pokonać G2, czy Evil Geniuses, ale ulec na Heroic i BIG. Jeżeli drużyna REZa utrzyma wysoką formę, to może na stałe wskoczyć do TOP 10, a przy obecnym wysokim poziomie Counter Strike’a, będzie to już dobrym wynikiem.

Duży udział w tym ma niewątpliwie wspomniany REZ. 22-letni Szwed w ostatnim czasie jest zdecydowanie najmocniejszym punktem Ninjas in Pyjamas. W poprzednich trzech miesiącach wykręcił rating 1.10, co jest najlepszym wynikiem z jego drużyny. Drudzy są ex aequo hampus i nawwk, jednak Ci dwaj zawodnicy nie dają NiP aż tyle, co wspomniany REZ. Widać to też po wspomnianych wynikach, gdyby wszyscy grali na poziomie REZa, to Szwedzi byliby bardzo mocni. Sam map pool tej drużyny również robi wrażenie – na czterech mapach ma co najmniej 50 procent win ratio, co można uznać już za sukces.

Z kolei Cloud9 radzi sobie dość słabo. Tutaj nie ma się co rozpisywać, bo skład, który został niedawno sformowany dopiero, nie wygrał jeszcze żadnej mapy. W debiucie uległ Virtus.pro 0:2, a później przegrał takim samym wynikiem z OG. Mocne nadzieje pokładano w ALEXIE, ale wygląd gry C9 po stronie terrorystycznej nie napawa zbytnio optymizmem. Bez większego pomysłu i ciekawych zagrań. Z kolei es3tagg, czy woxic nie błyszczą tak, jak robili to odpowiednio w Astralis oraz mousesports. Tej drużynie można dużo zarzucić, ale jeszcze ma czas, żeby udowodnić, że pieniądze nie zostały wydane na marne. Jednak tyle argumentów jest po stronie Ninjas in Pyjamas, że to właśnie ich zwycięstwo typuje w tym meczu. Kurs na to wynosi 1.40 w forBET i jest dobrym dopełnieniem kuponu AKO.

Moja propozycja: zwycięstwo Ninjas in Pyjamas
Kurs: 1.40

Zagranie na esport

FaZe – MIBR

Środa, 25.11.20 – 19:30

Drugą rywalizacją tego dnia, którą dobrałem do kuponu, jest rywalizacja FaZe z MIBR. Mecz został zaplanowany na 19:30 i z całą pewnością jest to spotkanie dnia. Po przejściu NiKo do G2 i powrocie do składu FaZe Clanu olofmeistera wreszcie gra Kajbjera i spółki zaczyna wyglądać co najmniej przyzwoicie. Duża zasługa w tym brokiego, który jest na fali i w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze. Można by się też spodziewać, że dołączenie Kjaerbye do składu wniesie więcej, jednak Duńczyk gra dość przeciętnie ostatnio. Jego rating wynosi zaledwie 0.97. Jednak to nie jedyny problem FaZe.

Kibice spodziewali się, że po powrocie olofmeistera, gra FaZe Clan się ustabilizuje, ale te dalej ma wahania formy. Jednak i tak prezentują się zazwyczaj lepiej niż brazylijskie MIBR. Skład LUCAS1 nie potrafi nawiązać walki z jakimkolwiek lepszym oponentem. Co więcej,  męczył się nawet z przeciętnym Envy, o czym warto pamiętać. Z kolei w takich meczach jak ten z BIG, czy G2, wygląda po prostu słabo i trudno spodziewać się, żeby nagle zaczęli grać lepiej. Ich map pool również nie przekonuje – tylko na czterech mapach mają więcej niż 50 procent zwycięstw, a ich gry na Mirage’u, Trainie, czy Overpassie nie można ocenić ich gry – w ciągu trzech miesięcy rozegrali po jednej mapie tylko.

Zdecydowanie więcej argumentów po swojej stronie ma FaZe. Podobnie też twierdzi forBET, który na ich zwycięstwo wystawił kurs 1.66. To w połączeniu z wygraną Ninjas in Pyjamas da nam kurs całkowity wynoszący 2.32 i podwojenie stawki. Czy FaZe i NiP uda się zdobyć ważne zwycięstwa?

Moja propozycja: zwycięstwo FaZe
Kurs: 1.66

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet oferta counter

Zaloguj się aby dodawać komentarze