Gdzie oglądać mecz Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków? Czy będzie transmisja w TV? Rywalizację Olimpii Grudziądz z Wisłą Kraków będziesz mógł oglądać w Polsat Sport w przypadku TV, a także w Polsat Sport Online w przypadku streamów w internecie lub poprzez aplikacje. Co trzeba zrobić, żeby oglądać ten mecz bez płacenia za abonament? Wszystko tłumaczymy niżej!
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków, gdzie oglądać

We wtorek rozgrywane są ćwierćfinały Pucharu Polski, a w jednym ze spotkań będziemy świadkami starcia Olimpii Grudziądz z Wisłą Kraków. Biała Gwiazda to naturalnie faworyt – ale czy Krakowianie wykorzystają swoje atuty? Tego dowiemy się wieczorem, a teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Olimpii Grudziądz z Wisłą Kraków. Taką możliwość dostaniesz m.in. w Polsat Box Go, do którego proponujemy Ci voucher o wartości 40 PLN.
  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Wpłać co najmniej 40 PLN na konto gracza

Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Olimpii Grudziądz z Wisłą Kraków będzie do obejrzenia w Polsat Sport. A co zrobić, gdy nie masz dostępu do tego kanału? Wyżej masz instrukcję, jak odebrać voucher. Następnie pobierz na telewizor aplikację od Polsat Box Go i w niej oglądaj to spotkanie. Nie jesteś przekonany co do tego bukmachera? To przeczytaj opinie o Fuksiarzu!

Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków za darmo na transmisji online? Jak już wykorzystałeś nasz voucher, to możesz na swój telefon (o ile ma system Android lub iOS) pobrać aplikację od Polsat Box Go. Następnie trzeba się w niej zalogować na konto i przejść do sekcji sportowej!

Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Olimpii Grudziądz z Wisłą Kraków to warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie można zagrać. W końcu obstawiając zwiększasz emocje z oglądania, a tutaj są ciekawe zakłady, jakie można typować.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 17:19.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Olimpii z Wisłą?

Starcie Olimpii z Wisłą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport!

O której Olimpia zagra z Wisłą?

Rywalizację Olimpii z Wisłą zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze