Wczoraj udanie rozpoczęliśmy typowanie 2. Bundesligi, od trafionego singla 3.00 na inauguracyjny mecz Schalke z Hamburgerem SV. Dzisiaj ponownie czekają nas emocje na zapleczu niemieckiej ekstraklasy i do gry wkracza kolejny spadkowicz z elity, a więc Werder. Czy po zmianach w składzie oraz w sztabie trenerskim klub z Bremy będzie jednym z kandydatów do szybkiego awansu? Przygotowałem dubla w Forbet na sobotnie zmagania w Zweite, zapraszam!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Heidenheim vs Paderborn (24.07. godz. 13:30)

Zanim o spotkaniu w Bremie, to czeka nas pojedynek przy rzece Brenz, gdzie miejscowy klub piłkarski podejmie Paderborn. Mówisz Heidenheim myślisz stabilność. Dokładnie tak, przez wiele lat mało co, tam się zmienia i jest to przyjemna do życia mieścina, gdzie każdy każdego zna. Trener Frank Schmidt cieszy się ogromnym zaufaniem i wątpię, że nawet po ewentualnym spadku zostałby zwolniony. Blisko było przecież nawet awansu do elity rok temu, gdzie w barażach nie udało się pokonać ostatecznie Werder, ale i tak był to świetny wynik ponad stan. Heidenheim nie jest wcale bogatym projektem. Każde Euro jest tutaj kilka razy obracane i mądrze wydane finanse mają pomóc w utrzymaniu tego pozytywnego trendu, który panuje u gospodarzy. Po wielu latach z klubem pożegnała się legenda tej drużyny, a więc Marc Schnatterer i wiek oraz coraz słabsza forma zrobiła swoja. Czy w tej kampanii będą w stanie powalczyć z najlepszymi?

W Paderborn doszło do kilku zmian i najważniejszą wydaje się być odejście charyzmatycznego trenera Steffana Baumgarta do FC Köln. Był to szkoleniowiec, który wyznaczał nowe trendy i to przecież głównie dzięki niemu przyjezdni zameldowali się niedawno w elicie. Niestety coś się wypaliło i w sumie dobrze, że menadżer ten otrzymał szanse rozwoju poziom wyżej i ciekawy jestem jego pracy u Kozłów. Osoba z polskimi korzeniami będzie miała okazję poprowadzić SCP, a jest nim Lukas Kwasniok. Zobaczymy, czy poradzi sobie z realiami 2. Bundesligi, bo jak na razie dane mu było trenować Saarbrücken, a to szczebel niżej. W Paderbron mają po prostu nadzieję, że na spokojnie uda się pozostać w Zweite i za jakiś czas ponownie zaatakować najwyższe miejsca dające awans. Znają swoje miejsce w szeregu i z pokorą podchodzą do kolejnych rywalizacji. Jak goście rozpoczną nowy rozdział?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 września 2021 09:30.

Co obstawiać?

Skorzystałem z zakładów w Forbet i stworzyłem BetArchitekt, który mówi o tym, że gospodarze strzelą gola i wykonają minimum 4 rzuty rożne. W mojej opinii większa stabilizacja jest w Heidenheim, gdzie nie doszło do wielu zmian i trener również pozostał ten sam. W Paderborn być może potrzeba chwili czasu, aby z nowym szkoleniowcem sięgnąć po sukcesy i uważam, że stroną dominującą będzie drużyna, z miasta nad Brenz. Liczę tutaj mocno na podopiecznych Franka Schmidta.

forBet
1.60
Heidenheim strzeli gola + Heidenheim wykona powyżej 3.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

grupa 40

Werder Brema vs Hannover 96 (24.07. godz. 20:30)

Spadek Werderu był sporym szokiem, ponieważ mało co na to wskazywało. Jeszcze przecież w połowie sezonu ekipa z Bremy zajmowała bezpieczne miejsca i przewaga była spora. Los jednak tak chciał, że po zeszłorocznych barażach w Heidenheim, gdzie w ostatnim momencie udało się uratować przed degradacją i tak ich to dopadło. Już wtedy należało się zastanowić, czy Florian Kohfeldt to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, ale dano mu okazję się zrehabilitować. Niestety było już za późno i niejako jest to też błąd zarządzających klubem z Bremy. Teraz znajdują się w kompletnej nowej rzeczywistości i trzeba jak najszybciej powalczyć o powrót do elity. Odpowiedzialny za to ma być Markus Anfang, a więc znany szkoleniowiec w Niemczech, który ostatnio w Darmstadt wykręcał pozytywne wyniki. Czy będzie miał udany start w nowym projekcie?

W Hannoverze również możemy oglądać pojedyncze zmiany. Najważniejsza to oczywiście zmiana menadżera. Miał być Steffen Baumgart, a jest Jan Zimmermann. Szczerze mówiąc, dziwi mnie ta decyzja włodarzy zespołu gości. Jest to kompletnie nieznany trener, który tak naprawdę zaczyna dopiero swoją przygodę na tej pozycji i ciekawy jestem, jak wpłynie to na poczynania przyjezdnych. Oczywiście ma swoją wizję i w TSV Havelse proponował ofensywny futbol, ale to już kilka szczebli wyżej i 2. Bundesliga rządzi się swoimi prawami. Co by nie mówić, trudno będzie przez najbliższe kilka lat Hannoverowi wrócić do elity, ale ten zasłużony klub będzie robił wiele, aby tak się stało. Konkurencja w tym roku jest wyjątkowo duża i od początku trzeba wziąć się do pracy. Czy z nowym trenerem uda się zaskoczyć Werder w Bremie?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 września 2021 09:30.

Co obstawiać?

Tutaj podobnie jak wyżej zaproponuje ten sam układ, który mówi o tym, że gospodarze strzelą gola i wykonają powyżej 3.5 rzutów rożnych. Uważam, że Werder od początku ruszy na swojego przeciwnika. O dziwo odeszło jedynie kilku piłkarzy i szkielet ekipy z Bremy został prawie zachowany. Nowy szkoleniowiec ma za zadanie zaproponować ofensywny futbol i kibice oraz włodarze tego oczekują. Jestem zdania, że faworyci zdominują swojego rywala, który nie najlepiej prezentował się w sparingach.

forBet
1.47
Werder strzeli gola + Werder wykona powyżej 3.5 rzutów rożnych

Sprawdź bonusy w Forbet!

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

24.07. Bundesliga Forbet

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze