Ten tydzień z NHL z mojej strony nie należy do udanych… ale dzisiaj mam nadzieję odmienić ten stan rzeczy z szalonym typem po kursie aż 5,9! Jedna pozycja, ale pozwalająca na wyciągnięcie prawie 520 PLN. Dzisiaj moja wiara w pierwszym ataku Jets… a konkretnie Marku Scheifele!

Nie masz konta w Fortunie? Zobacz specjalną promocję po rejestracji dla czytelników Zagranie! Kod rejestracyjny: 20free

Winnipeg w poprzedniej kampanii byli lekkim zaskoczeniem. Duża w tym zasługa Patricka Laine oraz własnego lodowiska, z którego zrobili twierdzę. Teraz przed początkiem rozgrywek byli wymieniani jako jedni z faworytów do wygrania ligi. Był moment, że można było w to zwątpić, czy nadal dom będzie największym atutem Winnipeg. Jednak patrząc na mecze u siebie, to Jets są obecnie najlepszą ekipą w domu. Winnipeg ma twierdzę. Wycieczka do Helsinek wyszła im na dobre. Od tego momentu dwa starcia na u siebie wygrane 5:2. Przejdźmy do mojej propozycji. Wygrane pokazują, że Jets mają siłę na przedzie Jednak tym razem to nie zasługa fińskiego napastnika, Patricka Laine, a pierwszego ataku, który w ostatnich dwóch starciach świeci. Moją uwagę skupiam na pierwszy środkowym Jets – Marku Scheifele. Kanadyjczyk jest formie – w meczu z Devils dwa gole i asysta, natomiast z Avalanche dwie asysty i bramka. Mam nadzieję, że dzisiaj to podtrzyma. Winnipeg może znowu strzelić pięć goli swojemu rywalowi. Grają na własnym lodowisku, a rywalem są Capitlas. Waszyngton gra mecz dzień po dniu – w obecnej kampanii w takiej sytuacji w drugim pojedynku tracili 4, 3, 6 i 7 bramek. Bezpieczniej byłoby po prostu wytypować wygraną Winnipeg, ale trochę szaleństwa przy środzie. Patrząc na poprzednie mecze Winnipeg, jeżeli ktoś ma strzelać to obecnie pierwszy atak. Obstawiam punkty z klasyfikacji kanadyjskiej, na co składają się gole i asysty. Ostatnie dwa starcia Mark Scheifele pokrył graną przeze mnie linię. Niech powtórzy to po raz kolejny i trafi nasz typ.

Dzisiaj na Zagranie kupon na NHL proponuje gościnnie. Na co dzień moje analizy i typy na hokejowe rozgrywki znajdziecie na portalu Bukmachersko.pl -> typy NHL