Odra Opole – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (05.08.2022)

zawodnicy wisły kraków w meczu 1 ligi

Gdzie oglądać mecz Odra Opole – Wisła Kraków? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a więcej o tym piszemy niżej. Podbeskidzie w niedzielę zagra u siebie z GKS Katowice i powalczy o komplet punktów. Czy miejscowi zgarną zwycięstwo? A może to goście nas zaskoczą dobrą grą?

Odra Opole – Wisła Kraków, gdzie oglądać

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Odra Opole – Wisła Kraków, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, ponieważ dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto z naszego linku —> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Pamiętaj, że możesz wykorzystać te środki na zakład bez ryzyka w Fuksiarzu
  4. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz od bukmachera voucher
  5. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box GO

fuksiarz, polsatbox

Odra Opole – Wisła Kraków, transmisja na żywo za darmo

Skoro już wiesz, gdzie będzie do obejrzenia za darmo transmisja na żywo z meczu Odra Opole – Wisła Kraków, to teraz możesz jeszcze przeczytać krótką zapowiedź tego starcia. Wisła na papierze jest faworytem, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Trudno tak naprawdę stwierdzić, bo obie ekipy miały wahania formy w dwóch pierwszych kolejkach.

Odra Opole – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Odra Opole – Wisła Kraków w TV. Taka możliwość będzie w serwisie od Polsatu. Wystarczy pobrać aplikację na TV i w niej można odpalić to starcie! Alternatywą jest kanał Polsat Sport Extra, ale pamiętaj, że aby mieć dostęp należy wykupić abonament.

Odra Opole – Wisła Kraków, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Odra Opole – Wisła Kraków, to sprawdź co wiemy o transmisji z meczów 1. Ligi i gdzie można oglądać te zmagania!

Odra Opole – Wisła Kraków, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest Wisła Kraków, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto sięgnie po komplet punktów i zapewni sobie dobry start sezonu?

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Odry z Wisłą?

Spotkanie Odry z Wisłą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Odra zagra z Wisłą?

Odra zmierzy się z Wisłą już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze