Odra Opole – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Odra - Lechia Gdańsk gdzie oglądać

Odra Opole – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim sobotnim pojedynku na boiskach Fortuna 1. ligi naprzeciw siebie stanie aktualny lider tabeli i 9. drużyna tego sezonu. Dlatego też nie powinno dziwić, że faworytem są gospodarze. Czy jednak potwierdzą to na boisku? Jeżeli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Odra – Lechia, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Odra Opole – Lechia Gdańsk na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Odra Opole – Lechia Gdańsk? Transmisji ze spotkań z zaplecza Ekstraklasy nie znajdziesz u bukmacherów, więc jedyną opcją, aby zobaczyć Fortuna 1. ligę jest TV. Prawa do pokazywania meczów naszej rodzimej ligi posiada wyłącznie Polsat Sport i to właśnie tam znajdziesz najciekawsze pojedynki każdej kolejki. W przypadku opisywanego starcia należy szukać transmisji jedynie w internecie, bo Polsat Sport nie zdecydował się pokazać go w otwartym kanale. A samo spotkanie pomiędzy tymi ekipami rozpocznie się w sobotę, 16 września o 20:00.

Zagranie baner

Odra Opole – Lechia Gdańsk gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem nieco wyżej, stream online Odra Opole – Lechia Gdańsk będzie dostępny wyłącznie w internecie. Znajdziesz go jedynie na stronie internetowej Polsatu, a więc w Polsat Box Go. Wystarczy wykupić tam pakiet sportowy, aby otrzymać dostęp do wszystkich meczów rozgrywanych w ramach rozgrywek Fortuna 1. ligi, więc jeśli jesteś ich fanem, to warto taką opcję rozważyć. A najbliższe starcie pomiędzy Odrą i Lechią zapowiada się naprawdę interesująco. Wydaje się, że należy spodziewać się sporej liczby goli, a co za tym idzie – BTTS jest bardzo prawdopodobny. Faworytem starcia są piłkarze z Opola i powinni dopisać do swojego konta komplet punktów. Ale jak będzie, to przekonamy się w sobotni wieczór.

Odra Opole
Sep 16, 2023
20:00
Lechia Gdańsk
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20:03, 16 września 2023 20:03.

Gdzie oglądać Odra Opole – Lechia Gdańsk?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Odra Opole – Lechia Gdańsk, to warto pochylić się także nad innymi transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku. Tak naprawdę niemal każdy z podmiotów w naszym kraju posiada dostęp do meczów live i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. Oznacza to, że możesz liczyć na mnóstwo streamów live i to za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze