Na murawę Wembley wyjdą dziś dwie reprezentacje: Włoch oraz Anglii. Finał Euro 2020 to wielkie wydarzenie dla kibiców, piłkarzy, ekspertów, czy bukmacherów. Nic więc dziwnego, że Ci ostatni przygotowali wiele interesujących akcji właśnie na to spotkanie. W Totolotku bonus jest dostępny za założenie konta z naszym kodem, a także na samo to starcie!

Odds boost bonusem w Totolotku na finał Euro 2020!

Italia udział w spotkaniu o złoty medal zapewniła sobie po wygranej serii rzutów karnych przeciwko Hiszpanom. W podstawowych 90 minutach to jednak La Furia Roja była lepsza, ale w decydującym momencie to właśnie Włosy mieli stalowe nerwy i zapewnili sobie zwycięstwo.  Chiesa, Insigne, czy Immobile to będą kluczowe postacie w wielkim finale. Duża presja ciąży na podopiecznych trenera Manciniego.

Z kolei Anglicy w środę ograli po dogrywce Duńczyków. Biorąc pod uwagę statystyki jest to zasłużony awans, jednak okoliczności, w których to się odbyło, budzą duże wątpliwości. Po kontrowersyjnej decyzji sędziego głównego oraz VAR, podyktowano rzut karny na korzyść Anglików, który po dobitce wykorzystał Harry Kane i wprowadził swoją drużynę do finału. Pomijając już inne okoliczności, jakie również sprzyjały tego dnia wyspiarzom. Można więc odnieść wrażenie, że finał będzie wyrównany i zapowiada się po prostu świetne widowisko.

Totolotek bonus —> zgarnij pakiet powitalny i zwiększone kursy na finał Euro 2020!

totolotek final euro 2020

Totolotek standardowo już przygotował bonus dla swoich klientów. Ten jest bardzo prosty do wykorzystania i mowa tutaj o booscie kursów. Dotyczy to jednak tylko wybranych zdarzeń, o czym warto pamiętać. Obstawiając je możesz liczyć na większą wygraną. Bukmacher zdecydował się podnieść mnożniki na:

  • Wygrana Anglii / +3.5 gola w meczu / BTTS (było 15.00 jest 18.00)
  • Wygrana Włoch / +1.5 gola w 1. połowie (było 10.00 jest 14.00)
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku jest też bonus w postaci pakietu powitalnego za założenie konta z kodem promocyjnym 724PLN. Ten da Ci także takie rzeczy, jak:

  • 100% do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN aplikacja mobilna
  • 25 PLN freebet
  • 250 PLN bez ryzyka

Zaloguj się aby dodawać komentarze