Chcesz odebrać dodatkowe siano na grę w zamian tylko i wyłącznie wpłacenie depozytu na swoje konto? To bardzo dobrze się składa, ponieważ właśnie taki bonus bukmacherski przygotował BETFAN. Wpłacasz pieniądze, a na Twoim koncie bonusowym pojawia się drugie tyle – nic tylko korzystać! Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się więcej o promocjach bukmacherskich! 

betfan_baner

Bonus Extra Siano!

Muszę przyznać, że nazwa tej promocji jest niezwykle prosta, ale w sumie po co szukać czegoś wyszukanego, skoro prostota nie raz okazywała się najlepsza. Bonus bukmacherski, który przygotował dla Ciebie BETFAN nie wymaga od Ciebie zbyt dużo zachodu, a w naprawdę łatwy sposób możesz zgarnąć dodatkowe środki na grę!

Zasady bonusu od depozytu są naprawdę proste! Wystarczy wpłacić na swoje konto minimum 10 PLN i drugie tyle pojawi się na Twoim koncie bonusowym! Maksymalna wysokość bonusu wynosi 500 PLN co oznacza, że za wpłaty powyżej 500 złotych otrzymasz 50 PLN. Bonus zostanie odblokowany po jednokrotnym obrocie depozytem z minimalnym kursem kuponu równym 2.0. Środki bonusowe wymagają trzykrotnego obrotu. Na każdym kuponie zagranym z bonusu muszą znaleźć się minimum 2 zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.45.

Jeśli nie masz jeszcze konta, a chcesz skorzystać z promocji to koniecznie załóż je z kodem promocyjnym: 3100PLN, który oznacza szanse na dodatkowe bonusy! Ważne – promocja trwa do końca marca!

Dodatkowe siano przyda się zawsze i chyba każdy o tym wie. Nie zapominaj jednak o najlepszej promocji, którą możesz znaleźć u bukmachera BETFAN, a mowa tu oczywiście o zakładzie bez ryzyka do 100 PLN! Drugiej takiej promocji na naszym rynku nie znajdziecie! BETFAN – zakład bez ryzyka sprawdź już teraz!

Bonusy bukmacherskie czekają na Ciebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o promocjach jakie możesz spotkać u różnych bukmacherów, to koniecznie przejdź do naszej zakładki -> BONUSY BUKMACHERSKIE <-. W jednym miejscu znajdują się najlepsze bonusy, opis wszystkich rodzajów, zakłady bez ryzyka oraz liczne wskazówki. Nie czekaj i sprawdź już teraz!

bonus bukmacherski w betfan extra siano

Zaloguj się aby dodawać komentarze