Już dziś rozpoczną się półfinały Ligi Mistrzów a w czwartek fani piłki nożnej będą mogli zobaczyć zmagania drużyn w półfinałach Ligi Europy. Co z tej okazji przygotował dla Was eWinner tego dowiecie się w poniższym tekście.

Zgarnij freebety w eWinner z kodem promocyjnym

Już dziś odbędzie się oczekiwane przez wszystkich fanów piłki nożnej spotkanie pomiędzy Realem Madryt a Chelsea w ramach półfinału Ligi Mistrzów. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 21:00. Na papierze faworytami są zawodnicy Królewskich, ale przecież The Blues pod wodzą Tuchela to bardzo silna ekipa. Jutro również o godzinie 21:00 rozpocznie się starcie pomiędzy PSG, a Manchester City. W tym wypadku to angielski zespół ma więcej szans na korzystny wynik, jednak to Paryżanie w składzie mają fenomenalny duet w postaci Neymar & Mbappe.

Z kolei w czwartek rozpoczną się półfinały Ligi Europy, czyli zaplecza Champions League. Równolegle rozgrywane będą dwa starcia – Manchester United podejmie AS Romę, a Villarreal zagra z Arsenalem. Z tej okazji eWinner przygotował dla Was ofertę 4×30 PLN freebet. Warunki są dość proste, o czym możecie przekonać się niżej.

eWinner kod promocyjny —> zarejestruj się z naszym kodem i odbierz pakiet powitalny!

ewinner euopejskie puchary

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy, że wytypujesz kupon za dokładnie 69 PLN. Kupon solo lub AKO z minimum jednym wydarzeniem z oferty piłkarskiej na Ligę Mistrzów, lub Ligę Europy. Minimalny kurs na kuponie powinien wynieść 1.20. Promocja ta obowiązuje od 27.04.2021 do 29.04.2021 r.

Osoby, które spełnia powyższe warunki otrzymają freebet o wysokości 30 PLN. Za każdy dzień można otrzymać 30 PLN na darmowy zakład. Jeżeli weźmiecie udział w promocji w każdy dzień czyli, 27.04, 28.04 i 29.04 otrzymacie dodatkowy freebet 30 PLN, a więc łącznie będzie to 120 PLN.

Ważne jednak jest to, że otrzymane freebety możecie wykorzystać tylko na zdarzenia live obstawione za pomocą aplikacji mobilnej. Kurs powinien być pomiędzy 1.50, a 10.00. Z kolei czas na wykorzystanie tego wynosi 24 godziny.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
610PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner kod promocyjny 655PLN zapewni Wam także pakiet powitalny. W nim znajdziecie takie rzeczy, jak:

  • 155 PLN bez ryzyka
  • 50 % do 500 PLN od drugiego depozytu