Obstawianie KSW 63 – co warto wiedzieć? SPRAWDŹ

obstawianie ksw 63

W zakładach bukmacherskich obstawianie KSW 63 wiąże się z dostępem do kursów na wszystkie pojedynki z karty walk. Bukmacherzy, gdzie obstawisz MMA oferują też zakłady na KSW 63, bo to w końcu jedna z najważniejszych organizacji sportów walki w Europie. Typowanie KSW oznacza wskazywanie faworytów walk, a także przewidywane sposobu rozstrzygnięcia pojedynku. Dzięki bogatej ofercie od bukmacherów, obstawianie KSW może dotyczyć wielu szczegółowych aspektów. Nie musi to ograniczać się tylko do wskazania, kto zdobędzie mistrzowski pas?

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Obstawianie KSW 63

KSW ma wiernych fanów, którzy interesują się MMA. To samo jest w zakładach sportowych, bo przed każdą galą bukmacherzy przyjmują tysiące kuponów na wyniki rywalizacji w oktagonie. Na KSW 63 gracze mogą obstawiać dziewięć konfrontacji – siedem męskich i dwie żeńskie. Można zakładać, że najwięcej kuponów będzie dotyczyło main eventu, w którym wystąpią Roberto Soldić i Patrik Kincl.

Oferta na KSW 63 znajduje się u większości polskich bukmacherów. Federacja KSW nie współpracuje z żadną firmą bukmacherską na wyłączność, dlatego można obstawiać to wydarzenie u kilku buków na rynku. Widząc to, że sponsorem gali jest Fortuna, można by myśleć, że tylko tak obstawisz KSW. Owszem, w Fortunie jest świetna oferta na to wydarzenie, ale typy KSW 63 zrobisz również w STS, Betfan i Superbet.

KSW 63 obstawisz przed galą, jako zakład pre-match oraz w trakcie wydarzenia. Zakłady live bukmacher przyjmuje od momentu rozpoczęcia się pojedynku.

Gdzie obstawiać KSW 63?

Wybierając bukmachera do KSW 63 powinieneś kierować się kryterium związanym z legalnością firmy. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na oferty bukmacherów z licencją, bo właśnie u nich można obstawiać z terytorium Rzeczpospolitej. Ilość buków online jest już tak znacząca, że wyboru dokonuje się spośród kilkunastu operatorów. Tak jak wspominaliśmy wcześniej – spora część z nich umożliwia typowanie walk KSW 63.

W naszym kraju dobrych bukmacherów nie brakuje, bo łatwo znaleźć firmę z wysokim bonusem, atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą. Kto sprawdza się w obstawianiu sportów walki, w tym KSW? Pod tym kątem oferta Fortuny daje radę, bo oczywiście wiele rynków udostępnia na KSW 63, ale też UFC czy pozostałe organizacje MMA. Co więcej, Fortuna aktywnie weszła też we freak fight, bo na wyłączność przyjmuje zakład na High League.

Fortuna z KSW związała się umową sponsoringową, a to zobowiązuje. Co prawda, bukmacher ten już wcześniej oferował wiele rozszerzeń do walk MMA, ale na KSW 63 rynki mogą się podobać. W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości. W Fortunie wskażesz nie tylko zawodnika, który zwycięży, ale też kiedy to się stanie i w jaki sposób. Dzięki szerokiej ofercie możesz typować czas zakończenia walki i metodę jej rozstrzygnięcia.

Przykładowe rynki na to:

  • Roberto Soldić wygra w 2. rundzie,
  • Patrik Kincl wygra na punkty,
  • Walka zakończy się w pierwszych 60 sekundach.

Obstawianie KSW 63 – co trzeba wiedzieć?

Co należy wiedzieć na temat KSW 63? To że gala znów odbędzie się w studiu telewizyjnym, a więc zabraknie dla zawodników dodatkowego bodźca płynącego z trybun. Kibice będą mogli emocjonować się walkami we własnych domach po wykupieniu transmisji Pay Per View. Koszt jednorazowej subskrypcji PPV na KSW pozostał ten sam, co w poprzednich galach i wynosi 40 PLN.

W obstawianiu KSW 63 brak publiczności można wziąć pod uwagę, bo na mniej doświadczonych zawodnikach nie ma aż tak dużej presji. Wówczas mogą się lepiej zaprezentować – niektórych wypełniona hala kibicami może paraliżować. Gala w studiu telewizyjnym zdecydowanie przypomina salę treningową niż halę sportową.

Kto wygra?
Fortuna
1.26
Roberto Soldić
3.86
Patrik Kincl
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Antun Račić
3.96
Jakub Wikłacz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.41
Michał Domin
1.57
Szymon Karolczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.53
Paweł Pawlak
2.51
Damian Janikowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.96
Aleksandar Rakas
1.40
Tomasz Romanowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Damian Piwowarczyk
3.96
Marcin Trzciński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.62
Emilia Czerwińska
2.30
Weronika Eszer
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Sara Luzar Smajic
2.96
Aitana Alvarez
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Darko Stosić
2.96
Michał Andryszak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Wydarzenie to odbędzie się w sobotę (4 września) 2021. Włodarze federacji na karcie walk umieścili dziewięć konfrontacji. Które zapowiadają się najciekawiej? Oczywiście ta ostatnia, czyli walka wieczoru pomiędzy Soldićem a Kinclem. Czech spróbuje odebrać mistrzowski pas Chorwatowi, który w KSW stawia pewne kroki. Kincl miał walczyć z Soldićem na KSW 50, ale dopiero teraz udało się sformalizować ten pojedynek. W kursach do obstawiania zdecydowanie więcej szans daje się Roberto Soldićowi. Aktualny mistrz ostatnio większość walk wygrywa przed czasem. 5 z 6 pojedynków RoboCop zwyciężał, dzięki KO lub TKO. To pokazuje, że przed Patrikiem Kinclem duże wyzwanie.

Z punktu widzenia kibiców ciekawie zapowiadają się starcia Pawła Pawlaka z Damianem Janikowskim i Darko Stosica z Michałem Andryszakiem. Na KSW 63 zobaczymy też dwa kobiecie pojedynki. Dla każdej z tych zawodniczek będzie to debiut w federacji KSW. O jakie panie chodzi? Polki to: Emilia Czerwińska i Weronika Eszer. Będziemy też świadkami konfrontacji międzynarodowej pomiędzy Hiszpanką, Aitana Alvarez i Chorwatką, Sara Luzar Smajic.

Analiza pod kątem KSW 63

Jak analizować najbliższe walki? Nasze typy dnia prezentują zapowiedź KSW 63, więc tam dokładnie znajdziesz opis wszystkich pojedynków. Tak naprawdę KSW 63 trzeba analizować w znany sposób, jak pozostałe konfrontacje MMA. Warto zwrócić na styl walki uczestników, formę i warunki fizyczne. Pomocne w ocenie sytuacji mogą być kursy, ale akurat ocenie bukmacherów nie można do końca wierzyć. W końcu nie jest tak, że faworyt w kursach zawsze zwycięża. Dlatego trzeba mieć własny ogląd sytuacji.

Podczas najbliższej gali KSW 63 jest kilku wyraźnych kandydatów do zwycięstwa. Mowa tutaj o Darko Stosicu, który liczy na podbicie KSW, po tym, jak nie udało mu się w UFC. W tym przypadku konfrontacja z Michałem Andryszakiem może być tylko przystankiem do większych wyzwań np. walki o pas z Philem De Friesem. Wykonując analizę przed KSW 63 konieczne jest to, aby sprawdzić bilans walk obu zawodników. W ten sposób poznasz formę uczestników pojedynków, a także dowiesz się, jak najczęściej rozstrzygają swoje pojedynki. Znamy specjalistów od KO/TKO (Roberto Soldić), a także fighterów, którzy zwyciężają na pełnym dystansie rund.

Typowanie walk KSW 63

Na typowanie walk KSW 63 możesz wybrać bukmachera Fortuna, u którego jeśli nie masz jeszcze konto, to masz okazje skorzystać z kodu ZAGRANIE. Za rejestrację z tym hasłem otrzymasz zakład bez ryzyka do 600 PLN na typowanie pierwszego kuponu złożonego ze zdarzeń KSW 63. Pojedynki te możesz obstawić też u innych wysoko ocenianych bukmacherów – w STS z naszym kodem również zyskasz sposobność do obstawiania KSW 63 za freebet i zakład bez ryzyka. Jako nowy gracz masz sporo możliwości, żeby typować KSW z bonusem na start.

Jeśli już decydujesz się na obstawianie KSW 63, to zachęcamy cię do sprawdzenia naszych analiz. Oczywiście każdy z użytkowników może mieć swoje zdanie, więc masz też możliwość do wykonywania autorskich typów. Wówczas trzeba odpowiednio zgłębić temat MMA, a także dokładnie przeanalizować wszystkie konfrontacje z karty walk.

Fot. Adam Starszynski

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze