KSW 63: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk KSW 63

typy i kursy na ksw 63

W Polsce jest moda na freak fight, ale prawdziwe MMA można oglądać w jednej z najlepszych federacji MMA w Europie, czyli KSW. W pierwszą sobotę września odbędzie się KSW 63, kiedy to podczas tego wydarzenia będziemy mogli oglądać pojedynki w kilku kategoriach wagowych, a co najważniejsze – o pas mistrzowski KSW. Na najbliższej gali włodarze KSW zorganizowali dwa kobiece pojedynki. A więc nie tylko mężczyźni, ale też kobiety wejdą do oktagonu KSW 63! Polscy kibice ostrzą sobie apetyty na występy swoich faworytów takich jak Damian Janikowski, Michał Andryszak oraz Paweł Pawlak. W ofercie bukmacherskiej już teraz można znaleźć wiele zakładów przed KSW 63 – co obstawiać? Sprawdź kursy bukmacherskie i nasze typy!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 63: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk KSW 63

MMA w Polsce jeszcze długo będzie kojarzyć się z federacją KSW, dlatego to największa organizacja sportów walki w naszym kraju. KSW skupia w sobie najlepszych zawodników w Polsce, a także skutecznie pozyskuje gwiazdy MMA z europejskich rynków. Na KSW 63 pojawią się takowe, bo w walce wieczoru walczyć będzie Roberto Soldić i Patrik Kincl. W wadze ciężkiej pojawi się z kolei Darko Stosić. Przeciwnikiem tego ostatnie będzie polski zawodnik, Michał Andryszak.

KSW 63 znów zostanie zorganizowane w studiu telewizyjnym. Taka jest decyzja włodarzy federacji, choć zgodnie z prawem istnieje już możliwość tworzenie wydarzeń z udziałem publiczności. Wystarczy spojrzeć na stadiony Ekstraklasy, gdzie znajdują się kibice lub ostatnią galę High League, kiedy to w Ergo Arenie pojedynki były toczone przy dopingu “na żywo”. KSW swoje eventy wciąż zamyka dla sympatyków, ale udostępnia je w formule transmisji Pay Per View.

Kiedy wykonujesz typy KSW pod uwagę trzeba wziąć każdy szczegół dotyczący walki oraz uczestników wydarzenia. Tak robią bukmacherzy, którzy wystawiając kursy na KSW 63 dokładnie przeanalizowali każdy z pojedynków. W dziewięciu walkach, jakie zobaczymy w sobotę, jest kilku zdecydowanych faworytów, ale też kilka wyrównanych konfrontacji. Emocji w oktagonie, jak i wokół nie powinno zabraknąć.

Kto wygra?
Fortuna
1.26
Roberto Soldić
3.86
Patrik Kincl
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Antun Račić
3.96
Jakub Wikłacz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.41
Michał Domin
1.57
Szymon Karolczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.53
Paweł Pawlak
2.51
Damian Janikowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.96
Aleksandar Rakas
1.40
Tomasz Romanowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Damian Piwowarczyk
3.96
Marcin Trzciński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.62
Emilia Czerwińska
2.30
Weronika Eszer
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Sara Luzar Smajic
2.96
Aitana Alvarez
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Darko Stosić
2.96
Michał Andryszak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

KSW 63 zapowiedź i analiza gali

Gala KSW 63 zostanie zorganizowana dokładnie 4 września, czyli w sobotę. Pierwsze walki powinny rozpocząć się po godzinie 20:00. Fani, którzy śledzili poprzednie gale KSW na pewno przyzwyczaili się już do anturażu studia telewizyjnego. Na pewno brakuje odgłosu trybun, ale za to można usłyszeć, co podczas walki krzyczą trenerzy do swoich zawodników. Ma to wiele walorów edukacyjnych dotyczących MMA.

Ponownie jednym ze sponsorów KSW 63 jest bukmacher Fortuna. To firma, która na najbliższe wydarzenie przygotowała bogatą ofertę kursową, jeśli idzie o wszystkie pojedynki. Do każdego starcia Fortuna udostępnia 21 rozszerzeń, a do walki wieczoru pojawiły się też zakłady specjalne. Użytkownicy, którzy chcą obstawiać KSW 63, ale do tej pory nie zarejestrowali konta u tego bukmachera – mogą odebrać nasz Fortuna kod promocyjny i zagrać na początku bez ryzyka do 600 PLN.

bez ryzyka nd ksw 63

Włodarze KSW w ostatnim czasie spotkali się z krytyką po tym, jak na poprzednich dwóch galach w walkach wieczoru promowali starcia Łukasz Jurkowski – Mariusz Pudzianowski oraz Szymon Kołecki – Akop Szostak. W przypadku tej pierwszej konfrontacji było wiadomo, że obaj zawodnicy swój prime mają już za sobą. Z kolei w lipcu Kołecki łatwo rozprawił się z Szostakiem, który bardziej uważany jest za celebrytę niż zawodowca MMA. Dlatego na KSW 63 jako main event wraca konfrontacja o mistrzowski pas. W tym starciu w wadze półśredniej pojawi się Roberto Soldić i Patrik Kincl.

Typy na KSW 63

Na najbliższą galę KSW 63 przygotowaliśmy specjalny kupon z typami. Co obstawiamy? Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy trebel, w którym stawiamy na zwycięstwa Roberto Soldića, Darko Stosića i Antuna Racica. Każdy z tych zawodników jest zdecydowanym faworytem pojedynku, a połączenie tych trzech typów pozwala wygenerować w miarę dobry kurs ogólny kuponu.

Dlaczego stawiamy na Soldića? Bo to obrońca pasa, który w poprzednich walkach sprawdzał się w tej roli. Chorwat od trzech lat nie przegrał pojedynku i jeśli wchodzi do klatki KSW, to z reguły prezentuje się imponująco. Wystarczy przypomnieć jego osiągnięcia – 5 z 6 ostatnich walk wygrywał przed czasem. Taki rekord nie bierze się znikąd. Soldić jest poważną personą w europejskim MMA, a w kategorii półśredniej ostatnio zwyciężał z Michałem Materlą.

Wygra Roberto Soldić
Kurs: 1.26
Zagraj!

W propozycji naszych najlepszych typów na KSW 63 znajduje się też walka Darko Stosića z Michałem Andryszakiem. Ten pierwszy pojawił się w KSW po nieudanej przygodzie w UFC. Widać jednak, że Stosićowi nowa federacja pasuje, bo zdążył w niej odnieść dwa zwycięstwa. Serb pokonał Michała Włodareka i Michała Kitę. Za każdym razem przed czasem poprzez KO. Widać w nim moc, dlatego stawiamy na jego triumf nad Michałem Andryszakiem.

Wygra Darko Stosić
Kurs: 1.40
Zagraj!

Do kuponu od Zagranie na KSW 63 dorzucamy typ na wygraną Antuna Racica. Chorwat w marcu stracił mistrzowski pas na rzecz Sebastiana Przybysza. Racic wcześniej dominował w KSW zwyciężając z Damianem Stasiakiem, Bruno Augusto dos Santosem czy Pawłem Polityło. Dla Killera ostatnia porażka była trudna do zaakceptowania – stracił pas werdyktem sędziów. Konfrontacja z Jakubem Wikłaczem to szansa, żeby powrócić na zwycięskie tory i w perspektywie myśleć o kolejnej walce, w której stawką będzie pas KSW.

Wygra Antun Racić
Kurs: 1.25
Zagraj!

KSW 63 kursy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie online przed KSW 63 mogą wystawiać kursy na dziewięć pojedynków. Wszyscy bukmacherzy w Polsce do KSW podchodzą z dużym respektem i zawsze oferują przynajmniej po kilkanaście rozszerzeń. Podstawowe kursy dotyczą oczywiście wyniku walki, a więc tego: kto wygra? Naszym zdaniem najlepsze kursy w tym kontekście proponuje Fortuna. Jako sponsor gali Fortuna bardzo promuje KSW, ale też z punktu widzenia gracza kursy wystawiane przez tego operatora stoją na bardzo dobrym poziomie. Niska marża powoduje, że u tego bukmachera na KSW 63 można zarobić najlepiej.

W kursach Fortuny znajdziesz ofertę na wynik walk, ale też pozostałe rozstrzygnięcia: liczbę rund, zakończenie walki przez KO/TKO i dodatkowe rynki.

W walce wieczoru kursy bukmacherskie do zwycięstwa wskazują Roberto Soldića. Buki na wygraną dają też duże szanse Darko Stosićowi, Antunowi Racicowi, Pawłowi Pawlakowi i Damianowi Piwowarczykowi. W obu pojedynkach kobiecych również można dostrzec panie, które są faworyzowane przez bukmacherów online.

KSW 63 karta walk

Wspominaliśmy już na KSW 63, które odbędzie się 4 września, zostało zaplanowanych dziewięć konfrontacji. W siedmiu walkach wystąpią mężczyźni, a w dwóch kobiety. Tym razem na gali zostanie wręczony jeden mistrzowski pas – w walce wieczoru rozstrzygnie się tytuł najlepszego zawodnika kategorii półśredniej.

Karta walk KSW 63 została podzielona na trzy części. W pierwszej kolejności odbędą się walki z tzw. karty wstępnej. Wówczas do oktagonu wejdą m.in. Emilia Czerwińska, Weronika Eszer i Marcin Trzciński. Następnie pojawią się przedstawiciele karty głównej – w tym zestawieniu zobaczymy pięć konfrontacji. Na koniec gali KSW 63 będziemy świadkami rywalizacji o mistrzowski pas. Tradycyjnie main event zakończy wrześniowe zmagania w KSW.

Walka wieczoru

77.1 kg.: Roberto Soldić (18-3-0) vs. Patrik Kincl (24-9-0)

Pozostałe walki

61.2 kg.: Antun Račić (25-9-1) vs. Jakub Wikłacz (11-3-1)
83.9 kg.: Paweł Pawlak (18-4-1) vs. Damian Janikowski (6-3-0)
79.8 kg.: Aleksandar Rakas (16-8-0) vs. Tomasz Romanowski (13-8-0)
120.2 kg.: Darko Stošić (15-4-0) vs. Michał Andryszak (22-9-0)
65.8 kg.: Armen Stepanyan (7-4-0) vs. Michał Domin (3-2-0)
56.7 kg.: Emilia Czerwińska (0-0-0) vs. Weronika Eszer (0-0-0)
93 kg.: Damian Piwowarczyk (3-0-0) vs. Marcin Trzciński (1-0-0)
56.7 kg.: Sara Luzar Smajic (2-1-0) vs. Aitana Alvarez (1-0-0)

Roberto Soldić – Patrik Kincl

Początkowe włodarze KSW dążyli do tej walki jakiś czas temu, ale koniec końców pojedynek na KSW 50 nie doszedł do skutku. Jak widać co się odwlecze, to nie uciesze i Soldić zawalczy z Kinclem. Obaj są starsi i bardziej doświadczeni. Chorwat ma na pewno więcej wigoru, ponieważ jest o sześć lat młodszy. Czech to z kolei większe obycie z oktagonem. No ale to Soldić dzierży pas, a Kincl próbuje go odebrać. Bukmacherzy nie dają większych szans czeskiemu zawodnikowi pomimo faktu, że wygrał on poprzednie walki w KSW. Kincl rozprawił się z Tomaszem Drwalem i Tomaszem Romanowskim. Soldić 10 miesięcy temu przez TKO pokazał swoją wyższość nad Michałem Materlą.

W całej karierze RoboCop przegrywał tylko trzy razy, z kolei Kincl dziewięciokrotnie przełykał gorycz porażki. Typujemy, że w sobotę będzie musiał jeszcze raz przez to przechodzić!

Antun Račić – Jakub Wikłacz: typy i kursy

Dla Antuna Racica to pierwsza walka po stracie mistrzowskiego pasa w kategorii koguciej. Dla Racica było to o tyle bolesne, że po raz pierwszy w KSW ktoś znalazł na niego sposób. Co więcej, był to Sebastian Przybysz, który w 2018 roku uległ Chorwatowi. Tym razem rewanż Polakowi się udał i Racic stracił pas KSW. Jakub Wikłacz wie, co to walka z Sebastianem Przybyszem, bo przegrał z nim w lipcu 2020 roku. Wówczas o wszystkim zadecydował techniczny nokaut. Wikłacz to wysoki poziom, ale wydaje się, że półka niżej od Antuna Racica.

Dla Chorwata koniecznością jest zwycięstwo nad Wikłaczem, jeśli liczy w przyszłości na walkę o mistrzowski pas. Polski zawodnik w kwietniu pokonał Patryka Surdyna. Dla Racica nie będzie to spacerek, ale typujemy jego wygraną Spodziewamy się co najmniej dwóch rund w tej konfrontacji.

Paweł Pawlak – Damian Janikowski: typy i kursy

Paweł Pawlak to świeży nabytek KSW, który wcześniej walczył dla organizacji Babilon MMA, ACA oraz FEN. Plastinho cieszy się dobrą reputacją, dlatego jest faworytem w kursach bukmacherskich konfrontując się z Damianem Janikowskim. Brązowy medalista w zapasach wygrał ostatnie dwie walki w KSW, ale rywale pozostawiali wiele do życzenia. Andreas Gustafsson i Jason Radcliffe to nie jest europejski TOP. Widać jednak, że Janikowski pali się do kolejnych walk i o porażkach z Kołeckim, Ilicem i Materlą już zapomniał.

Pawlak na swoim koncie ma na pewno większe doświadczenie. Wystarczy przypomnieć, że niegdyś stoczył trzy walki w UFC – raz zwyciężając przeciwko Sheldonowi Westcottowi. Co typujemy? Naszym zdaniem będziemy świadkami wyrównanego starcia i obstawiamy zakład na powyżej 1.5 rundy.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.26
Zagraj!

Aleksandar Rakas – Tomasz Romanowski: typy i kursy

Tomasz Romanowski był ostatnim przystankiem Patrika Kincla w walce o mistrzowski pas. Polski zawodnik musiał uznać wyższość Czecha po tym, jak wykończył go w 2. rundzie ciosami w parterze. Do tamtej pory Romanowski miał imponujący rekord ośmiu wygranych walk z rzędu. Dla “Tommy’ego” konfrontacja z niżej notowanym Aleksandarem Rakasem powinna być szansą na odbudowanie swojej pozycji. Romanowski został triumfatorem pierwszej edycji “Tylko jeden”, więc cieszy się dużą rozpoznawalnością w polskim MMA.
Rakas, tak jak Romanowski, chce stanąć na nogi po ostatnie porażce przeciwko Michałowi Michalskiemu. Chorwat zaczął swoją przygodę z KSW od porażki, a teraz prognozujemy, że również podwinie mu się noga w starciu z Romanowskim.

Darko Stošić – Michał Andryszak: typy i kursy

Walka w wadze ciężkiej pomiędzy Stosicem a Andryszakiem może dać kibicom wiele emocji. Jasne, że Stosić jest faworytem, ale Longer nie boi się wyzwań. Niegdyś w końcu walczył o pas KSW z samym Philem De Friesem. Przegrał w 1. rundzie, tak jak później z Michałem Kitą. A przypomnijmy, że Darko Stosić na początku czerwca wyraźnie pobił Michała Kitę, kończąc rywalizację już w 1. rundzie.

Nie mamy wątpliwości, że Stosić jest lepszym zawodnikiem od Andryszaka. W Serbie widzimy potencjał na nowego mistrza KSW w kategorii ciężkiej!

Szymon Karolczyk – Michał Domin: typy i kursy

Początkowo Michał Domin miał walczyć z Armenem Stepanyanem, ale do tej kofrontacji nie dojdzie. Armeńczyk został zastąpiony przez Szymona Karolczyka, dla którego będzie to debiut w KSW. Domin pierwszy taki krok w tej federacji postawił i nie był on udany. Młody Polak uległ w walce Robertem Ruchałą. Teraz ma szansę rywalizując z Karolczykiem. Co prawda, rywal pojawił się w ostatniej chwili, ale nie powinno to mieć większego znaczenia. Karolczyk ma na swoim koncie cztery zawodowe walki, z których zwyciężał trzy pojedynki. Domin walczył pięciokrotnie i już dwa razy przegrywał.

W kursach bukmacherskich wyżej ceni się umiejętności Szymona Karolczyka, bo to on jest faworytem sobotniego pojedynku.

Emilia Czerwińska – Weronika Eszer: typy i kursy

Fortuna stawia na wygraną Emilii Czerwińskiej, choć to jej debiut w zawodowym oktagonie. Do tej pory stoczyła ona dwie amatorskie walki – pokonała Paulinę Wiśniewską i Aleksandrę Kawęcką. Kariera Weroniki Eszer w amatorskim MMA jest o wiele bogatsza, ale po raz pierwszy w zawodowym oktagonie pojawi się w sobotę. To starcie debiutantek, więc trudno prognozować, co się może wydarzyć.

Damian Piwowarczyk – Marcin Trzciński: typy i kursy

“Piwo”, czyli Damian Piwowarczyk zdebiutuje w KSW walcząc z Marcinem Trzcińskim. Dla tego drugiego to również pierwsza walka w takie wielkiej federacji. Piwowarczyk jest bardziej doświadczony, bo walczył m.in. na gali FEN i Babilon MMA. Marcin Trzciński jedyną zawodową walkę stoczył w listopadzie 2019 roku. “Piwo” w zawodowym MMA ma na swoim koncie 100% skuteczności. Wygrywał z Sewerynem Kucharskim, Sławomirem Brylą i Romanem Kononovem. Pojedynek ten widzimy podobnie, jak bukmacher Fortuna – zwycięży Damian Piwowarczyk.

Sara Luzar Smajic – Aitana Alvarez: typy i kursy

To kolejne debiutantki w KSW. Będzie to chorwacko-hiszpańska konfrontacja. Sara Luzar Smajic ma na swoim koncie dwie wygrane i porażkę. Aitana Alvarez walczyła tylko raz, zwyciężając w październiku 2020 roku. W kursach bukmacherskich większe szanse daje się Chorwatce – pewnie ze względu na jej bogatszy bilans walk.

A tak wygląda nasz kupon na galę KSW 63

kupon na ksw 63

KSW 63 zakłady bukmacherskie

Na walki KSW 63 można typować zakłady pre-match i live. Najlepszą ofertę posiada Fortuna. Wcześniej już wspominaliśmy, że u tego bukmachera można wytypować po kilkadziesiąt rozszerzeń do każdego pojedynku. O co dokładnie chodzi? Na stronie efortuna.pl i aplikacji mobile obstawisz swoich faworytów na KSW 63, a także przebieg konfrontacji. Co się pod tym kryje? Sprawdź wszystkie rynki Fortuny:

  • Kto wygra?
  • Koniec w 1. rundzie/2. rundzie/3. rundzie itd.
  • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej.
  • Walka zakończy się przez KO/TKO.
  • Walka zakończy się na punkty.
  • Walka zakończy się przez poddania.
  • 1. zawodnik wygra przez KO/TKO lub przez dyskwalifikacje.
  • 2. zawodnik wygra przez KO/TKO lub przez dyskwalifikacje.
  • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund.

Zakłady na KSW 63 oferują też pozostali bukmacherzy, nie tylko Fortuna. Aktualne kursy znajdziesz również w STS, Superbet i Betfan.

Fot. Adam Starszynski

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze