Poniedziałki kojarzą Ci się z nudą w świecie sportu po wielkich emocjach z weekendu? To źle, bo dzisiaj np. Leeds podejmie Liverpool na własnym stadionie i kibice z całą pewnością nie mogą narzekać na brak emocji. W Totolotek bonus zapewni Wam cashback o wysokości 30 złotych – zobaczcie, co trzeba zrobić!

Zgarnij bonusowy cashback w Totolotku!

Za nami weekendowe emocje z udziałem największych klubów, jak Manchester City, Chelsea, Real Madryt, czy Bayern Monachium. Kibice jednak nie mogą się nudzić, bo na poniedziałkowy wieczór Premier League ma dla nas hitowe starcie Leeds z Liverpoolem. Podopieczni Bielsy spróbują ukraść punkty The Reds, które jest w nieciekawej sytuacji. Sezon PL może zakończyć poza TOP 4, a to byłoby wręcz blamażem. Obie ekipy stawiają na wymianę ciosów, więc kibice nie powinni się nudzić!

Totolotek bonus —> graj z wysokimi bonusami na start!

totolotek grany poniedziałek

W Totolotku bonus zapewni Wam cashback w postaci 30 złotych, jeżeli spełnicie pewne warunki. Trzeba postawić kupon prosty za dokładnie 31 PLN z minimum dwoma zdarzeniami, które zostaną rozliczone do końca poniedziałku. Zakłady to tylko te z rynku 1X2, a kurs nie może być mniejszy niż 2.00. Przegrany kupon trzeba zgłosić do biura obsługi klienta do wtorku do godziny 20:00. 

Dzięki temu otrzymasz kod o wartości 30 PLN do wykorzystania do środy do końca dnia. Bonusem należy obrócić jednokrotnie po kursie 2.00 w ciągu trzech dni od aktywacji kodu. To wszystkie warunki, jakie trzeba spełnić, żeby móc wziąć udział w akcji promocyjnej tego operatora. 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet + 0150 zł bez ryzyka

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 724 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
BEZ RYZYKA: 150 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku bonus otrzymacie też za założenie konta z naszym specjalnym kodem promocyjnym 724PLN, który da Wam:

  • 100% do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN aplikacja mobilna
  • 25 PLN freebet
  • 150 PLN bez ryzyka