Esportowe zmagania w naszym kraju są coraz popularniejsze, a Polska Liga Esportowa rozwija się z tygodnia na tydzień. Nic więc dziwnego, że w eWinner jest bonus do zgarnięcia na te rozgrywki, a także rozszerzona oferta dla stałych klientów. Sprawdźcie sami, w jaki sposób możecie z tego skorzystać. 

Zgarnij bonus w eWinner na PLE

Polska Liga Esportowa wróciła z przytupem, angażując do współpracy znane osoby i podmioty. Wśród nich są m.in. Łozo, Izak, czy Gortat, a sponsorem ligi został eWinner. W dywizji mistrzowskiej gra osiem zespołów, a dotychczas w tabeli prowadzi Illuminar Gaming, które ma na koncie sześć punktów. O jeden mniej  zgromadzili zawodnicy Wisły All in! Games Kraków i AVEZ Esport. Zapowiada nam się zacięta rywalizacja do samego końca.

eWinner PLE

Już teraz w eWinner jest bonus do zgarnięcia na te rozgrywki. Bukmacher ruszył z akcją promocyjną “#PostawNaPLE”. W jej ramach nagradza najlepsze kupony i graczy. Aby wziąć udział w akcji, należy tworzyć kupony z wyłącznie dywizją mistrzowską PLE i kursem minimalnym 1.50. Punkty do rankingu dostaje się według tego, ile wygrało się z danego kuponu. Im więcej wygrywasz, tym wyżej jesteś. TOP 10 dostanie nagrody od bukmachera, a za pierwsze miejsce jest to voucher na strzelnice z gościem. 

To nie wszystko, co eWinner przygotował dla swoich graczy. U tego bukmachera z kodem promocyjnym 655PLN otrzymacie również inne bonusy. Zaliczają się do nich:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze