W weekend jak zwykle otrzymamy dużą dawkę emocji. Co za tym idzie, będziemy mogli obstawiać wiele ciekawych spotkań. Legalni bukmacherzy, jak np. Betclic, postarali się o fajne promocje. Jedną z nich jest pewny zakład na piłkę nożną, gdzie można liczyć na zwrot stawki do 40 złotych.

Zgarnij bonus u legalnego bukmachera Betclic!

Po przerwie na europejskie puchary do gry wracają topowe ligi, a wśród nich m.in. Premier League, La Liga, czy Bundesliga. W grze zobaczymy największe gwiazdy, jak Messiego, Hazarda, czy Kevina De Bruyne. Jednym z największych hitów niewątpliwie jest starcie Manchesteru United z Arsenalem. Na takie mecze dobrze jest wykorzystać zakład bez ryzyka, który zapewni Wam zwrot stawki do 40 złotych. Jak go zdobyć?

Betclic baner

Przede wszystkim należy postawić kupon na piłkę nożną w dniach 30.10-1.11. Nie ma wymaganej stawki, jednak kurs minimalny musi wynosić 4.00, a zakładów nie może być mniej niż pięć. Nie liczą się zakłady postawione za środki bonusowe. Jeżeli tylko jedno zdarzenie będzie nietrafione, to możecie liczyć na zwrot w postaci bonusu. Maksymalna kwota, jaką bukmacher Wam odda, to 40 złotych.

Pamiętajcie też, że u legalnego bukmachera Betclic jest dostępna oferta startowa. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem promocyjnym 550PLN, to otrzymacie:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze