Na dzisiejszy, wtorkowy dzień czekało wielu fanów piłki nożnej. W końcu po zimowej przerwie powracają europejskie puchary. Czas zacząć system pucharowy. Z tej okazji LVBET przygotował dla swoich użytkowników promocję, w której gracz może zgarnąć nawet 500 PLN!

Jeśli nie masz jeszcze konta w LVBET to skorzystaj z bonusu bez depozytu dla czytelników Zagranie. Żeby otrzymać darmowy bonus od LVBET na zakład o wartości 20PLN, wystarczy zarejestrować się z odnośnika na naszej stronie i wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu.

LVBET - odbierz bonusZasady promocji LVBET są bardzo proste. Wystarczy postawić kupon KOMBI, który będzie zawierał spotkania Ligi Mistrzów lub/i Ligi Europy, a jego stawka nie będzie mniejsza niż 20 PLN.

Promocję można bardziej nazwać konkursem, ponieważ nagrodzonych zostanie pięciu graczy. Co trzeba zrobić, aby znaleźć się wśród szczęśliwców? Kolejność będzie wyznaczona według najwyższych kursów wygranych kuponu! Jest o co walczyć, ponieważ za pierwsze miejsce użytkownik dostanie dodatkowe 500PLN! W puli nagród jest w sumie 1080 PLN. Za kolejne pozycje gracze dostaną odpowiednio 250 PLN, 150 PLN, 100 PLN i 80 PLN.

Ważne warunki konkursu, które warto znać. Udział w promocji biorą wyłącznie kupony, których minimalna stawka wyniesie 20 PLN. Zakład musi zawierać wyłącznie przedmeczowe spotkania z Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy. Udział w konkursie można brać do 15 lutego, godziny 21:04, czyli rozpoczęcia ostatniego meczu pucharów europejskich w tym tygodniu. Gotowi na tworzenie tasiemek? Więc do dzieła i powodzenia.