Najbliższy tydzień w świecie sportu zapowiada się bardzo emocjonująco, przynajmniej jeżeli mówimy o piłce nożnej i esporcie. Do gry wracają Liga Mistrzów i Liga Europy, a do tego jeszcze startuje Intel Extreme Masters Katowice. Masa emocji, to też dobra okazja do zgarnięcia bonusów. Sprawdźcie więc, co możecie otrzymać z kodem promocyjnym w eWinner. 

Zgarnij cashback w eWinner z kodem promocyjnym!

Kibice piłki nożnej czekali ponad dwa miesiące na powrót elitarnej Ligi Mistrzów. Już na starcie będą świadkami ciekawych spotkań, gdzie np. PSG zmierzy się z Barceloną, a RB Lipsk podejmie Liverpool. Do tego jeszcze jest chociażby starcie Sevilli z Borussią Dortmund w ramach 1/16 Ligi Europy. Warto również wspomnieć o esporcie, gdzie rozpoczął się Intel Extreme Masters Katowice. O triumf, na razie w fazie kwalifikacyjnej do głównego turnieju (play-in), walczy chociażby Wisła All in! Games Kraków. 

ewinner europejskie puchary

Przy okazji Ligi Mistrzów i Ligi Europy możecie zgarnąć cashback o wysokości aż 597 złotych. Wystarczy, że postawicie kupon z co najmniej trzema zdarzeniami na europejskie puchary za 49 złotych lub 99 złotych, lub 199 złotych. 

Za maksymalnie trzy takie kupony możecie otrzymać cashback. Akcja jest cykliczna i trwa od wtorku do czwartku. To z całą pewnością ciekawa opcja na mecze europejskich pucharów.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w eWinner z kodem promocyjnym możecie również zgarnąć pakiet startowy, a w nim takie rzeczy, jak:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50% do 500 złotych od drugiego depozytu