Już dzisiaj wielki finał Ligi Mistrzów, czyli najważniejszy mecz w sezonie klubowym. Gracze Manchesteru City i Chelsea zmierzą się ze sobą już o 21:00. Obywatele to na papierze faworyci, ale The Blues pokazywali, że potrafią się im przeciwstawić. W Totolotku jest bonus, który możecie odebrać i zagrać na ten finał!

Zgarnij bonus w Totolotku na finał Ligi Mistrzów!

Tegoroczny finał Ligi Mistrzów będzie ósmym (od sezonu 1999/2000), w którym zmierzą się ze sobą dwa zespoły z jednego kraju. Dwa lata temu Liverpool wygrał z Tottenhamem, po dość nudnym spotkaniu, a rok temu świetne widowisko dali nam gracze PSG i Bayernu Monachium. Dzisiaj o 21:00 na boisko wybiegną reprezentanci Manchesteru City oraz Chelsea. The Blues są underdogami, ale mogą sprawić niespodziankę. 

Obywatele to mistrzowie Premier League, którzy przez cały sezon niepodzielnie rządzili. Czy uda się im przeciwstawić solidnym rywalom, jakimi są gracze Chelsea? Będzie to nie tylko rywalizacja dwóch świetnych klubów, ale też spotkanie młodych gwiazd, jak chociażby Foden vs. Mount. Świetne widowisko to dobra okazja, żeby zwiększyć emocje z oglądania.

Totolotek bonus → zobacz, jak możesz odebrać pakiet bonusów na start!

totolotek odds boost

W Totolotku jest bonus, który możesz wykorzystać na te rozgrywki. Bukmacher zwiększył bowiem mnożniki na wybrane przez siebie zdarzenia. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań, dotyczących kursów, stawki, czy obrotu. Po prostu grasz wybrane zdarzenia i wygrywasz więcej. Totolotek zboostował kursy na:

  • City wygra / Werner strzeli gola / +3.5 gola (było 14.00, jest 20.00)
  • City wygra / Werner strzeli gola w obu połowach (było 150.00, jest 250.00)

W sobotę 29.05.2021 Totolotek włącza też promocję Lucky Loser. Postaw min. 45 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 45 PLN. Na kuponie wyłącznie mecze Ligi Mistrzów, a bonusem trzeba obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.00. Ważny jest przez siedem dni.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku bonus otrzymasz też za założenie konta. Wystarczy wejść w nasz link i podać kod promocyjny 724PLN, który da Ci:

  • 100% do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN aplikacja mobilna
  • 25 PLN freebet
  • 150 PLN bez ryzyka

Zaloguj się aby dodawać komentarze