Dużo się dzieje nie tylko w świecie sportu, ale również w esporcie. W CS:GO obecnie trwa BLAST Premier Spring Showdown 2021. To jeden z ważniejszych turniejów, dlatego w eWinner jest bonus, który możecie odebrać na te rozgrywki i grać bez podatku!

Graj CS:GO bez podatku z bonusem w eWinner!

W esporcie nie ma nudno w ostatnim czasie, a rozgrywane są mecze chociażby w Counter Strike’u, gdzie trwa turniej BLAST Premier Spring Showdown. Obok ESL, czy Flashpoint, są to jedne z najważniejszych rozgrywek w ciągu roku. Tym razem Szesnaście drużyn walczy aż o ponad 160 000 dolarów.

Przed nami ćwierćfinały i półfinały, a w grze zostało m.in. OG z Polakiem w składzie (mantuu). Wśród faworytów wymienia się właśnie OG, Gambit, czy Team Vitality. 

ewinner esport baner

W eWinner jest bonus, który zapewni Wam grę bez podatku, jeżeli będziecie obstawiać esport. Wystarczy mieć na kuponie trzy zdarzenia z tej kategorii i kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20. Nie mogą się na kuponie znaleźć żadne inne zdarzenia, niż esportowe. Jeżeli spełnisz te warunki, to będziesz mógł grać bez podatku i wygrywać aż czternaście procent więcej. 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
610PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner bonus zgarniecie też za założenie konta z kodem promocyjnym 655PLN:

  • 155 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu