W ten weekend Ekstraklasa powinna przynieść nam sporo emocji. W końcu jest wiele ciekawych spotkań, a kibice oczekują po prostu dobrego show. Teraz mogą zgarnąć także 25 PLN darmowego zakładu. W Fuksiarzu z kodem promocyjnym możesz odebrać standardowe bonusy i jeszcze zgarnąć 25 PLN freebetu. Niżej dokładnie to tłumaczymy!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zgarnij 25 PLN za mecze Ekstraklasy!

W ten weekend w Ekstraklasie będzie jeszcze kilka ciekawych meczów, ale wiele osób szykuje się na wieczorne starcie Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa. Legioniści są faworytami, ale jednak dobrze wiemy, że podopieczni Marka Papszuna lubią regularnie zaskakiwać. W niedzielę dojdzie jeszcze do trzech kolejnych spotkań. W nich np. na boisko wybiegną zawodnicy Śląska Wrocław i Wisły Kraków. Ci pierwsi zmierzą się z Wisłą Płock i niewątpliwie na papierze mają większe szanse na wygraną.

Z kolei Biała Gwiazda w Krakowie podejmie Pogoń Szczecin. Wisłę niewątpliwie czeka trudna przeprawa, ale klub Błaszczykowskiego potrzebuje punktów, żeby móc marzyć o europejskich pucharach, bo czołówka ligi może szybko odjechać. Warto sprawdzić, jakie są bonusy przygotowane na ten weekend. W Fuksiarz kod promocyjny od nas, którzy brzmi ZAGRANIE da Ci możliwość odebrania dodatkowych 25 PLN w formie darmowego zakładu.

ekstraklasa fuksiarz 25 pln

Co trzeba zrobić, żeby móc wziąć udział w akcji od Fuksiarza? To bardzo proste, postępuj według instrukcji od nas:
  • zagraj zakład przedmeczowy lub live za minimum 100 PLN
  • postawiony przez Ciebie zakład musi być kuponem AKO z min. 2 zdarzeniami
  • wymagany kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1,50
Jeśli kupon spełniający warunki oferty okaże się przegrany, otrzymasz 25 PLN freebetu. Trzeba jednak jeszcze pamiętać, że oferta od tego bukmachera obejmuje jedynie pierwszy, prawidłowo zagrany kupon. Czas jest do 27.09.2021. Freebet możesz wykorzystać tylko na kupony, które mają kurs nie mniejszy niż 2.00 – to warunek, jaki stawia ten operator. Trzeba jednak przyznać, że nie jest to zbyt dużo. Środki nie mogą być wykorzystane na gry karciane lub sporty wirtualne, ale oferta zakładów sportowych jest tak duża, że to nie powinno stanowić żadnego problemu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze