Do Mistrzostw Europy 2020 pozostało już niewiele czasu, a kadry narodowe za chwilę rozpoczną okres przygotowawczy. W eWinner z kodem promocyjnym możecie wziąć udział w specjalnej akcji, która potrwa aż do 8 czerwca!

Weź udział w obozie przygotowawczym do EURO!

Mistrzostwa Europy 2020/2021 zwieńczą ten szalony sezon i zapewnią nam masę emocji. Jednak przed ME czekają nas jeszcze obozy przygotowawcze każdego z uczestników. Reprezentacja Polski rozpocznie swój 24 maja w Opalenicy. Wtedy dowiemy się także, jak będzie wyglądała nasza szeroka kadra.

Do wyjazdu na turniej mamy już większość pewnych zawodników, jednak jest jeszcze sporo niewiadomych, szczególnie, że kilku podstawowych zawodników zabraknie, jak chociażby Piątka. Kontuzje wyeliminowały go z EURO.

W eWinner kod promocyjny to okazja do zgarnięcia pakietu powitalnego. Nie przegap jej!

ewinner baner oboz

W eWinner macie własny obóz przygotowawczy, gdzie możecie wykonywać zadania i zbierać nagrody. Na start jest to bonus od depozytu do 500 PLN, a gdy spełnicie wszystkie aktywności, to ten wzrośnie nawet do 1000 PLN. W każdym tygodniu gdy zrobicie trening, to macie do odebrania cashback do 1000 PLN.

Codziennie macie także możliwość zgarnięcia freebetu o wartości 25 PLN. Wystarczy zagrać kupon za dokładnie 49 PLN z co najmniej dwoma wydarzeniami z oferty na mistrzostwa europy. Otrzymane środki należy wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej bukmachera. Mogą to być kupony zarówno SOLO, jak i AKO.

Maksymalny kurs kuponu może wynieść 10.00, a akcja jest cykliczna, więc warto z niej korzystać. Za pierwszy zakład dostaniecie także zwrot wysokości 110 PLN. Trzeba zagrać za 125 PLN, a w przypadku przegranej możecie wypłacić środki. To nie jedyne promocje, a będzie ich znacznie więcej!

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner z kodem promocyjnym 610PLN otrzymacie także takie rzeczy, jak:

  • 110 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze