Nowy Rok z Polakiem na kuponie! Krzysztof Ratajski w walce o półfinał MŚ i kurs 2.14!

tablica do darta z lotkami

Witamy fanów darta w Nowym i mamy nadzieję, jeszcze lepszym roku! Rozpoczynamy ćwierćfinałowe zmagania o miano najlepszego zawodnika globu na 2021 rok. W stawce pozostało już tylko 8 zawodników, a w tym Polak – Krzysztof Ratajski. Oprócz naszego Rodaka wystąpią: Michael van Gerwen, Daryl Gurney, Gewryna Price, Dave Chisnall, Stephen Bunting, Gary Anderson, Dirk van Duijvenbode. W dniu dzisiejszym zobaczymy 4 mecze. Dwa w sesji popołudniowej i dwa w sesji wieczornej. Na tym etapie rozgrywek gramy do 5 wygranych setów, czyli systemem “Best of 9 sets”. Mam nadzieję, że zawodnicy nie świętowali wczoraj za mocno i dzisiaj zobaczymy same pasjonujące spotkania. 

Odbierz bonus powitalny do 584 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Krzysztof Ratajski – Stephen Bunting

01.01.2021 r. – 13:00

Emocje już trochę opadły po spotkaniu z Gabrielem Clemensem, jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Spotkanie o najmniejszej intensywności emocji mogłoby się wydawać, ale oczywiście dla nas Krzysiek będzie meczem numer jeden do obejrzenia w noworoczny dzień w Alexandra Palace. Krzysiek prezentuje się nadzwyczaj dobrze w tegorocznej edycji PDC World Championship i jest bardzo duża szansa, że ujrzymy go w starciu półfinałowym. The Polish Eagle trzyma swój stabilny poziom w meczach ze średnią powyżej 94 punktów na mecz. Mądre rozplanowywanie i liczenie sobie punktów pozostałych, też jest bardzo fajnie prezentowane przez jedynego Polaka w stawce. Trochę przeszkadza poziom jego wykończeń i brak skuteczności przy szukaniu triple 19. Mimo tego, na górze tarczy, Rataj spisuje się bardzo dobrze. Nie widzieliśmy w jego występie jakiś większych wpadek przy szukaniu potrójnych. Jest stabilny w swoich występach i mimo największego sukcesu w karierze, jakim jest dotarcie do ćwierćfinału Mistrzostw Świata, to uważam, że jest w stanie zagrać w najlepszej czwórce turnieju. Głowa trochę odmawiała współpracy w poprzednim starciu, ale przy takich sytuacjach i rodzaju spotkania, nie jest to dziwne. 

Rywalem Polaka będzie Anglik, Stephen Bunting. Zawodnik, który długo wchodzi w mecze i jest posiadaczem najlżejszych lotek w całej stawce PDC. Nie jestem wielkim fanem jego sposobu gry. Bardzo charakterystycznie ustawia się na samym krańcu pola wyznaczonego do oddawania rzutów, co ma swoje plusy i minusy. Piękna pogoń w meczu z Searlem i awans do fazy ćwierćfinałowej. Chyba żaden kibic się tego nie spodziewał i przewidywał jego powrót do domu już po meczu z Wadem. Ten jednak pokazuje, że odnalazł swoją dyspozycję na właściwy okres w sezonie. Jest jednak graczem dosyć niestabilnym przy podejściach do legów. Dosyć spora liczba fulli, ale także spora liczba chybionych lotek, które dawały mu 5. lub 1. punkt. Jeżeli chodzi o double, to stoją one na przyzwoitym poziomie i nie można powiedzieć, że są ani znakomite, ani złe. Kiedy trzeba, to raczej kończy. 

Co obstawiać?

Wiadomo, że typ mocno życzeniowy, ale sądzę, że jest wielka szansa na to, abyśmy zobaczyli Polaka w półfinałowych starciu. W bezpośrednich pojedynkach w tym roku Ratajski prowadzi 2:0 i to on jest faworytem tego spotkania. Myślę, że kluczem do zwycięstwa będzie stabilność w rzutach i poprawa skuteczności na doublach. Daje szansę Polakowi na pierwszy półfinał w karierze!

Krzysztof Ratajski – Stephen Bunting

Typ: Ratajski win

Kurs: 1.53

baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Daryl Gurney – Gewryn Price

01.01.2021 r. – 19:00

Drugie spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, jednak chyba z pewnym kandydatem do zwycięstwa. Myślę oczywiście o Walijczyku, Gewrynie Price’ie. W wywiadzie po meczowym stwierdził, że nie był w najwyższej formie. Aż dziwnie się tego słuchało, patrząc na to, jak grał Gewryn. Prawie każde podejście z minimum jedną lotką w triple. Możliwe, że chodziło mu o momenty, gdzie po prostu przerzucał cele, gdzie miały trafić lotki, ale wydaje się, że było to spowodowane chęcią podkręcenia tempa w meczu i wymuszenia na przeciwniku wysokich lotek. Jednak uważam jego poprzedni występ za jeden z najlepszych na tym turnieju i sądzę, że jest to jeden z najbardziej ambitnych zawodników w hali Alexandra Palace. Bardzo prawdopodobne, że będzie rywalem Krzysztofa Ratajskiego w półfinałowym starciu. Jednak przed nim trudny rywal. 

Przeciwnikiem na dzisiejszej scenie Ally Pally jest Daryl Gurney. Zawodnik, który przez większość czasu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa poszukiwał swojej formy i dopiero wrócił na dobre tory właśnie na największej hali darterskiej w Londynie. Daryl miewa słabe momenty w swojej grze dużo częściej niż Price. Do tego częste podejścia do tarczy bez ani jednego triple. Mimo dominacji na dole tarczy w swoim pierwszy starciu z Dobeyem to w trzeciej rundzie bardzo czuł oddech Voorta za swoimi plecami co powodowało, że dużo słabiej funkcjonowały wykończenia na double 16 i 8. Myślę, że czas dla reprezentanta Irlandii Północnej chyba dobiegł końca z tak nierówną grą i brakiem umiejętnego radzenia sobie z presją.

Co obstawiać?

Moim zdanie półfinał bez Gewryna po tym co widzieliśmy w poprzednim spotkaniu będzie więcej niż niespodzianką. Jest to zawodnik, który w swojej części drabinki, po odpadnięciu Wrighta, jest głównym kandydatem do finału i tak też dzisiaj obstawiam. Może i spotkanie będzie wyrównane, ale wierze, że Gurney bardziej postawi się Price’owi niż King. Do tego zachęcam ze skorzystania z oferty Superbet i bonusu, jaki proponuje ten bukmacher!

Daryl Gurney – Gewryn Price

Typ: Price

Kurs: 1.40

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

double dart 01.01.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze