Przed nami nowy miesiąc, gdzie wchodzimy w drugą część sezonu żużlowego. Lipiec może nie był dla mnie najlepszy, ale liczę, że w sierpniu będzie o wiele lepiej. Dziś Elitserien, czyli liga szwedzka, która zawsze jest na wysokim poziomie. Czy gospodarze pokuszą się o zwycięstwo? Jak poradzą sobie faworyci? Kto wypadnie dziś najlepiej? Zapraszam do przeczytania mojej lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Indianerna Kumla – Rospiggarna Hallstavik: typy i kursy bukmacherskie (02.08.2022)

O godzinie 19 wracamy do Szwecji i rozpoczynamy kolejny mecz w Elitserien. Tym razem na własnym stadionie Indianerna Kumla będzie podejmować Rospiggarne Hallstavik. Patrząc na kursy wystawione przez bukmacherów to faworytem tego meczu jest drużyną gospodarzy. Tym razem jak najbardziej się zgodzę. Kumla może ostatnich spotkań nie miała wyśmienitych, lecz było 2 tygodnie przerwy a dziś mają przeciwnika, na którym powinni się odbić. Na ten moment drużyna Indianderny zajmuje 4. miejsce mając w dorobku 10 punktów i jeden mecz zaległy. Rospiggarna Hallstavik natomiast jest zaraz za dzisiejszymi rywalami z dwoma oczkami mniej, ale z jednym meczem więcej. Gospodarze muszą walczyć, aby utrzymać czwarte miejsce, ponieważ o 1-3 w fazie zasadniczej nie mają już raczej co myśleć. Strata do trzeciego Vastervik Speedway jest za duża, ponieważ wynosi aż 9 punktów.

Gospodarze odjechali w tym sezonie na własnym podwórku 5 spotkań. Można powiedzieć, że utrzymują bilans, ponieważ 2 wygrali, 1 zremisowali, 2 przegrali. Dziś występować będą już w pełnym zestawieniu. Nie zobaczymy Davida Bellego, którego miejsce przejmuje Norbert Krakowiak. Norbi w Kumli jeździ na przyzwoitym poziomie, na pewno lepiej od Francuza. W Rospiggarnie Hallstavik wraca po kontuzji do składu Andriej Lebiediew. Nie wiadomo jaka będzie jego dyspozycja, lecz przerwa nie powinna drastycznie wpłynąć na jego jazdę.

Zagraj w nami ŻUŻEL w STS i odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem aż do 100 PLN! Zwrot środków na saldo główne!

Co obstawiać?

Bardzo ważne starcie dla Kumli, która moim zdaniem powinna zwyciężyć to spotkanie z przewagą nawet 8 punktów. Oznacza to, że muszą wygrać minimum 49:41, przy założeniu, że nie będzie wyników takich jak 5:0, 3:2 itd. Kurs na to zdarzenie wynosi 1,70 i jest dobrą opcją do naszego dubla. Kumla potrzebuje tych punktów. Dziś wszystko powinno pójść po myśli gospodarzy. W pierwszym meczu, gdy Hallstavik jeździł u siebie z Indianerna to przegrali 43:47.

STS
1.70
Indianerna Kumla -6,5 handicap

typy

Masarna Avesta – Vastervik Speedway: typy i kursy bukmacherskie (02.08.2022)

Drugim meczem na kuponie będzie starcie pomiędzy Masarna Avesta a Vastervik Speedway. Gospodarze mają bardzo nieciekawą sytuację w tabeli, ponieważ do tej wygrali tylko jedno spotkanie, co skutkuje tym, iż zamują ostatnią lokatę. Vastervik jest w trochę innym położeniu, ponieważ są na 3. pozycji z 19 oczkami. Przed nimi jest Lejonen Gislaved – 22pkt oraz Eskilstuna Smederna – 24pkt. Oba zespoły mają jednak jeden mecz więcej, więc dzisiejsza potencjalna wygrana przez Vastervik, przybliży ich do czołówki.

Szansa jest duża, ponieważ Masarnie nie układa się dosłownie nic. Jedno spotkanie, które wygrali miało miejsce 17 maja u siebie z Dackarna Malilla 49:41, także minął już hektar czasu. Przez cały pozostały okres, za każdym razem coś brakuje i mecze są przegrywane. Uważam, że dziś nie powinno być inaczej i Vastervik, które bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach (przegrana tylko z Lejonen), wygra kolejne starcie. Mając w składzie Fredke Lindgrena, który wraca po chorobowym, czy Lidseya i Czugunova to nie może być inaczej. Ja jednak pójdę w trochę inną stronę.

Co obstawiać?

Przeglądając ofertę bukmachera od razu zwróciłem uwagę na zawodnika z Łotwy. Mam tutaj oczywiście na myśli Francisa Gustsa. Moim zdaniem nie zrobi on więcej niż 6 punktów w meczu. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.05. Gusts jest kapitalnie prosperującym juniorem, który w przyszłości może namieszać. Skupmy się jednak co jest teraz. Łotysz na tle młodzieżowców spisuje się fantastycznie. Gdy jednak przychodzi mu starcie z bardziej doświadczonym zawodnikiem na torach w Danii czy właśnie Szwecji to nie jest już tak kolorowo. Ma jeszcze problemy na krótkich torach, lecz trening czyni mistrza. Dziś w parze pojedzie z Antonio Lindbaeckiem, czyli najlepszym zawodnikiem w Avescie. Trudno będzie Gustsowi przyjeżdżać przed Szwedem, a będzie z nim jechał 3 razy. Czwarty raz wystąpi z Rohanem Tungatem. Patrząc na układ biegów to Gusts będzie musiał się niesamowicie napocić, żeby zgarnąć jakieś punkty. Oprócz Toninho, już w piewszym biegu stanie przed taśmą z Fredrikiem Lindgrenem oraz Jaimonem Lidseyem. Kolejne starcia to walka z 2x Przedpełski, Smektała, Czugunov czy kolejny raz Fredka.

W tym sezonie w Avescie pojechał 3 razy. Jego wyniki to 5pkt, 3 pkt i 9pkt. Przed Gustsem bardzo trudne spotkanie. Na pewno świetna jazda w Vojens podbiła tak linię, lecz moim zdaniem jest ona za wysoka. Gramy w STS, gdzie znajdziesz bonusy na start! Życzę zieloności!

STS
2.05
Francis Gusts -6,5 pkt

100 PLN STS

kto wygra mecz

fot. Pressfocus

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze