Wygrane, remisy, podpórki, BTTS-y, połowy, kartki, undery, overy… dla Betfana to ciągle za mało! Tym razem bukmacher przygotował dla nas możliwość obstawiania statystyk zawodników. Sprawdź czym jest innowacja o charakterystycznej nazwie Player BETS oraz czym obecnie wyróżniają się bukmacherzy. Zapraszam do lektury!

Player BETS – o co w tym wszystkim chodzi?

Liczba goli, asyst, podań, odbiorów, wygranych pojedynków główkowych i wiele wiele innych – w Betfanie możesz obstawiać wszystkie te elementy. Nowość od bukmachera pozwala na obstawianie niemalże wszystkich możliwych statystyk jednego zawodnika. Dzięki tej innowacji nie musisz ograniczać się do wskazania zwycięskiej drużyny, underów lub overów, strzelców goli itp. Od teraz w Betfanie możesz typować statystyki wybranych przez Ciebie piłkarzy.

bukmacher betfan i player bets

Jeśli czujesz, że Toni Kroos zaliczy 80 podań w meczu – możesz to obstawić. Jeśli myślisz, że Manuel Neuer zaliczy 30 kontaktów z piłką – możesz to obstawić. Jeśli myślisz, że Cristiano Ronaldo wykona 3 rzuty wolne – możesz to obstawić. Warto zaznaczyć, że Player BETS nie będą dostępne tylko na wybrane mecze. Prawie każde spotkanie będzie wzbogacone przez bukmachera o dodatkowe zakłady!

Tego typu zakłady znajdziesz w ofercie na dane spotkanie piłki nożnej w zakładce Player BETS. Przekonaj się już teraz, typuj statystyki zawodników i wygrywaj!

Bukmacherzy – dowiedz się więcej

Trzeba przyznać, że innowacja jaką zaproponował Betfan jest bardzo interesującym rozwiązaniem dla wielu graczy. Jak widzisz bukmacherzy potrafią przygotować dla nas coś nowego, co może zaskoczyć wielu z nas. Kliknij –> bukmacherzy i dowiedz się więcej nt. działalności firm bukmacherskich. Znajdziesz tutaj nasze recenzje, opisy bonusów i promocji bukmacherskich oraz poznasz najważniejsze informacje w tym temacie. Zapraszam!