Toruński klub, który po raz pierwszy w historii spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej, pozyskał nowego sponsora, którym jest eWinner. Apator liczy na to, że umowa ze sponsorem oraz potrzebne wsparcie, pomogą w jak najszybszym awansie do PGE Ekstraligi. Na mocy tej umowy, do nowego sezonu Nice 1. Ligi Żużlowej, zespół z grodu Kopernika przystąpi pod nazwą eWinner Apator Toruń. Sprawdźcie szczegóły tej współpracy, a oprócz tego sprawdźcie informacje o bonusach bukmacherskich online!

Apator wróci na należne mu miejsce?

Jak już zostało wspomniane – poprzedni sezon w wykonaniu KS Toruń był bardzo słaby i zakończył się spadkiem do 1. Ligi. Klub liczy na jak najszybsze odbudowanie drużyny oraz zaufania kibiców. Ogromną szansę w tej współpracy widzi prezes toruńskiego klubu, Ilona Termińska:

Jestem przekonana, że wspólnie będziemy walczyć o najwyższe cele, a nasza współpraca potrwa zdecydowanie dłużej niż jeden sezon. Przed nami nowy sezon, mamy nowe kevlary. Jestem przekonana, że czeka nas dobry okres”. Oby ta współpraca była pierwszym krokiem ku lepszej przyszłości klubu z Torunia.

eWinner buduje swoją pozycję i stawia na żużel

Już na etapie założeń strategii marki eWinner wiedzieliśmy, że dynamika, emocje i barwna społeczność skupiona wokół żużla, będzie naturalnym środowiskiem dla nas. Z perspektywy biznesowej, polski żużel posiada ogromny potencjał kibiców (…) zasięg marketingowy żużla w Polsce pozycjonuje tę dyscyplinę w absolutnym topie medialnym, co docelowo dla eWinnera stwarza niesamowite możliwości promocji nie tylko sprzedażowej, ale przede wszystkim pokazania Polsce do jakiej marki aspirujemy, jakie wartości będą budowały naszą pozycję” – powiedział Grzegorz Nowak, prezes eWinner.

W tym momencie trudno jednoznacznie stwierdzić w jakim stopniu ta kooperacja przełoży się na rozwój bukmachera online. Jednak na pewno takie działanie jest warte podkreślenia. Bycie sponsorem tytularnym tak dużego klubu może nieść za sobą wiele korzyści.

Bonusy bukmacherskie online – o co chodzi?

Promocje bukmacherskie online stają się dla bukmacherów czymś coraz bardziej naturalnym oraz interesującym. Ideą bonusów, które należy przeznaczyć na grę online jest granie nie za swoje pieniądze! Najczęściej spotykanymi promocjami są bonusy bez/od depozytu oraz zakłady bez ryzyka. Warto śledzić najważniejsze bonusy od bukmacherów, dzięki czemu nie przegapisz żadnej oferty. A jeśli klikniesz w powyższy link to w jednym miejscu poznasz i porównasz najlepsze promocje. Zapraszamy!