Nowaczkiewicz – Karaś: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Nowaczkiewicz – Karaś: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W sobotnim wieczór odbędzie się kolejna, 19. edycja Fame MMA. Karta walk z tej okazji jest niezwykle mocna i bez wątpienia kibice nie będą się nudzić podczas imprezy. w Tauron Arenie. W jednej z walk naprzeciw siebie stanie influencer i polski triathlonista. Czego więc można się po niej spodziewać? Jeśli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Nowaczkiewicz – Karaś, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Betclic Fame MMA 19

Nowaczkiewicz – Karaś, gdzie oglądać?

Najbliższe starcie pomiędzy Nowaczkiewiczem a Karasiem odbędzie się na zasadach bokserskich. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Karaś jest faworytem walki, a wszystko oczywiście za sprawą jego świetnego przygotowania fizycznego do pojedynku. Umiejętności obaj mają podobne, jednak im dłużej będzie trwała walka, tym Karaś będzie rósł w siłę. Wydaje się więc, że to właśnie on powinien wyjść zwycięsko z tej potyczki. A gdybyś chciał poznać typy na Nowaczkiewicz – Karaś, to są one dostępne na naszej stronie internetowej.

Jakub Nowaczkiewicz – Robert Karaś, transmisja w TV

 Nie powinno nikogo dziwić, że nadchodzące starcie Nowaczkiewicz – Karaś nie będzie pokazywane w telewizji. Od dłuższego już czasu żadna ze stacji w TV nie posiada praw do pokazywania walk freakfighterów, zatem opisywanego starcia, jak i całej gali należy spodziewać się w PPV. Nadchodząca impreza to także świetna okazja dla typerów. Jeśli nie masz konta u bukmachera oferującego zakłady na Fame MMA 19, to warto podczas rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego Betclic, który uprawni Cię do skorzystania z oferty specjalnej na start!

Baner Betclic Fame MMA 19

Nowaczkiewicz – Karaś, transmisja za darmo

Zatem czy jest szansa zobaczyć za darmo pojedynek Nowacziewicz – Karaś? Tak naprawdę jedyną opcją, aby zobaczyć opisywaną walkę jest wykupienie PPV na stronie federacji Fame. Tylko dzięki opłaceniu dostępu będziesz mógł zatem śledzić nadchodzącą potyczkę pomiędzy tymi fighterami, więc nie ma szans na darmową transmisję z sobotniej gali. Możemy jednak zaoferować typy na Fame MMA 19, gdzie znajdziesz analizy najciekawszych pojedynków nadchodzącej imprezy.

Jakub Nowaczkiewicz – Robert Karaś, stream online

Jak zatem wykupić PPV na Fame MMA 1? Tak naprawdę zrobisz to w kilka minut – wystarczy wejść na stronę federacji Fame i przejść przez zakładanie konta, a następnie – wniesienie opłaty. Znajdziesz tam 2 pakiety dostępu – Basic w cenie 34.99 PLN oraz Premium za 39.99 PLN. Poza ceną różnią się one chociażby jakością obrazu, a także dostępem do większej ilości materiałów.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze