Sezon piłkarski powoli dobiega końca, ale to nie oznacza, że zabraknie pozycji do typowania. Teraz większość graczy skoncentrowało swoją uwagę na tenisie ziemnym, ponieważ od poniedziałku trwa Roland Garros. PZBuk przygotował specjalną promocję z tej okazji.

PZbuk kod bonusowy i promocja na Roland Garros

PZBuk zadbał o swoich graczy ze specjalną propozycją na turniej rozgrywany w Paryżu. Fani tenisa cztery razy do roku mają okazję obejrzeć zmagania zawodników w zawodach Wielkiego Szlema. Nadal, Djoković, Federer czy Thiem – kto wygra wśród mężczyzn?

PZBuk przygotował promocję „Komborakieta”, w której można skorzystać z podwyższenia wygranej. Oferta dotyczy wszystkich meczów tenisowych, nie koncentruje się na Roland Garros. Ważna informacja dla graczy jest taka, że minimalny kurs jednego zdarzenia, aby spełnić warunki promocji wynosi 1.50. Dotyczy ona zakładów przedmeczowych, więc nie można tutaj obstawiać live.

Dodatkowo z zabawy wykluczone są zakłady, które mogą dać zwrot stawki, czyli handicap azjatycki. Nie można również skorzystać z oferty kuponów systemowych.

Warunki podwyższenia wygranej prezentują się następująco:

  • Trafiasz 2 pozycje – otrzymujesz +2% do wygranej.
  • Trafiasz 3 pozycje – otrzymujesz +5% do wygranej.
  • Trafiasz 4 pozycje – otrzymujesz +7% do wygranej.

I tak dalej, wszystko widać na załączonej poniżej grafice. Maksymalnie można uzyskać podwyższenie wygranej do 30%! To jak, taśmy z oferty PZBuk gotowe?! Kod bonusowy od Zagranie gwarantuje Wam dostęp do specjalnej oferty powitalnej.