Nottingham – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.09.2023

Orel Mangala podczas meczu ligowego

Gdzie oglądać Nottingham – Burnley? Piątą serię spotkań w angielskiej Premier League zakończymy w poniedziałkowy wieczór, kiedy to Nottingham zmierzy się z Burnley. Wobec braku ciekawych gier w innych ligach, warto będzie chyba wybrać akurat to starcie i obejrzeć je na żywo! A gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję w TV, jak i stream online? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Nottingham – Burnley, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Nottingham – Burnley będzie ostatnim meczem w ramach 5. kolejki Premier League. Zarówno sobotnie, jak i niedzielne mecze okazały się znakomitymi widowiskami i wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w poniedziałek. Uściślając nieco termin rozpoczęcia omawianej potyczki, została ona zaplanowana na 18. września 2023 roku, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 21:00 polskiego czasu. Transmisje w TV ze spotkań Premier League niekiedy pokazywane są w Canal+, jednak w tym przypadku posiłkować będzie się trzeba streamem online, o którym za sekundę! Póki co zachęcę jeszcze do sprawdzenia najlepszych aplikacji bukmacherskich, z poziomu których obstawicie ten mecz!

Nottingham – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy zatem do kwestii zapowiedzianych streamów online. W przypadku meczu Nottingham – Burnley nie warto korzystać z niesprawdzonych i nielegalnych stron z transmisjami, bowiem w pełni bezpieczną opcją jest stream online na platformie Viaplay! W serwisie tym znajdziemy absolutnie wszystkie spotkania angielskiej Premier League. W dodatku opakowane są one studiami, polskim komentarzem i jakością obrazu w HD. Oczywiście nie jest to darmowa opcja, jednak osoby zainteresowane angielską piłką z pewnością z niej skorzystają!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Nottingham – Burnley

Gdzie oglądać Nottingham – Burnley?

Na koniec opcja, która przyda się osobom przebywającym po za domem. Viaplay prócz streamów online na platformie internetowej ma dla swoich użytkowników również aplikację mobilną! Z jej poziomu również będziecie w stanie obejrzeć starcie Nottingham – Burnley na żywo, a zainstalujecie ją na urządzenie z systemem IOS lub Android. Odbiegając nieco od tematu, warto również sprawdzić transmisje live u bukmacherów w Polsce. Życzę Wam mnóstwa emocji i miłego oglądania spotkania 5. kolejki Premier League!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze