Nottingham – Arsenal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.01.2024

Martin Odegaard bijący brawo kibicom

Gdzie oglądać Nottingham – Arsenal? W najbliższy wtorek rozegranych zostanie aż 5 gier w ramach 22. kolejki angielskiej Premier League. Jednym z zaplanowanych na ten dzień meczów będzie rywalizacja Nottingham z Arsenalem. W poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię na żywo. Zapraszam zatem do zgłębienia tematu!

Nottingham – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Arsenal po ostatnich niepowodzeniach pokazał się ze znakomitej strony w niedawnym meczu ligowym i w derach Londynu zdeklasował Crystal Palace 5:0! Nottingham pod wodzą nowego trenera również preferuje odważny i ofensywny futbol, w związku z czym zawody na City Ground jawią się jako znakomite widowisko. Rozpocznie się ono w najbliższy wtorek, czyli 30. stycznia 2024 roku o godzinie 20:30 polskiego czasu. Niektóre mecze Premier League pokazywane są na żywo na kanałach Canal+, jednak w tym przypadku nie będziemy mieli do dyspozycji takiej opcji.

Nottingham – Arsenal: transmisja i stream online za darmo

Skoro meczu Nottingham – Arsenal nie zobaczymy w telewizji, to gdzie szukać odpowiedniej transmisji z omawianego starcia? W ostatnich latach coraz większy % spotkań piłkarskich pokazywanych jest w Internecie i dotyczy to również angielskiej ekstraklasy. Spotkanie na City Ground, podobnie jak inne starcia 22. kolejki będzie dostępne właśnie w sieci, a mianowicie na platformie streamingowej Viaplay. Niestety nie mówimy tu o transmisji za darmo, ponieważ miesięczny dostęp do abonamentu w Viaplay kosztuje obecnie 55 PLN. Wierni kibice ligi angielskiej na pewno nie pożałują jednak wydanych pieniędzy na taki pakiet!

Gdzie oglądać Nottingham – Arsenal?

Niestety legalnych i bezpiecznych alternatyw dla streamu online w Viaplay na polskim rynku brakuje. Rozgrywki Premier League pokazywane są tylko i wyłącznie na wspomnianym portalu i nigdzie indziej nie znajdziemy darmowej transmisji. Wydaje się jednak, że samo spotkanie na City Ground powinno być ciekawym widowiskiem! Ja zachęcę jeszcze do zerknięcia, gdzie oglądać Premier League w kontekście pozostałych gier 22. kolejki i nie tylko. Powodzenia i masy emocji we wtorkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze