Gdzie oglądać mecz Norwich – Tottenham? W 38 kolejce Premier League dojdzie dzisiaj do spotkania Norwich – Tottenham, więc będzie to bardzo interesujące widowisko, które warto obejrzeć. Koguty mają o wiele większe szanse na zwycięstwo, ale na pewno nie będzie to proste do zrobienia. Kto tutaj wygra i zgarnie komplet punktów?

canal+ online, ewinner
fot. ewinner

Norwich – Tottenham, gdzie oglądać

W 38 kolejce Premier League dojdzie dzisiaj do spotkania Norwich – Tottenham. Starcie pomiędzy tymi ekipami na papierze wygląda na bardzo interesujące i warto je będzie obejrzeć. Koguty grają o awans do europejskich pucharów w kolejnym sezonie, więc stawka jest wysoka, ale muszą regularnie punktować, co na pewno nie będzie proste. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Norwich – Tottenham, bo warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom.

Norwich – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Norwich – Tottenham będzie puszczona jedynie w Canal+ Sport. Dostęp ma każdy, kto posiada wykupiony pakiet sportowy w Canal+. Warto jednak podkreślić, że telewizja nie jest jedynym sposobem na obejrzenie tego starcia, bo dzięki bukmacherowi eWinner możesz zgarnąć voucher do Canal+ Online, gdzie obejrzysz transmisję z tego spotkania. Sprawdź przy okazji, gdzie oglądać pozostałe mecze Premier League!

Norwich – Tottenham, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać mecz Norwich – Tottenham? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Całość jest bardzo prosta, a sam proces powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut. Tutaj wszystko tłumaczymy:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANI
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Norwich – Tottenham, transmisja online

Transmisja online z meczu Norwich – Tottenham będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. To świetne rozwiązanie np. dla osób, które są w podróży, bo jedyne czego potrzeba, to stałego internetu, który nie przerywa. Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty i dzięki temu będziesz mógł obejrzeć spotkanie Norwich – Tottenham bez żadnego problemu.

Norwich – Tottenham, szanse na zwycięstwo

Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na to, że to Tottenham tutaj będzie faworytem. Warto jednak podkreślić, że Norwich na pewno poszuka swoich szans, bo ten zespół chce dobrze zakończyć sezon!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 1 lipca 2022 03:31.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze