Kolejny dzień na Igrzyskach w Tokio rozpoczniemy od piłki ręcznej. Od godziny 2 w nocy trwać będzie 2 kolejka piłki ręcznej kobiet. Turniej z udziałem 12 nacji podzielonych na 2 grupy. Z 6 zespołowej do następnej rundy przechodzą 4 najlepsze. Już po pierwszej serii gier widać faworytki do dalszego grania jak i te, które mogą mieć problem z regularnym punktowaniem. Zerkniemy w kierunku faworytek do medali na tym turnieju olimpijskim. Mamy więc łącznie do rozegrania 6 spotkań, a my wybieramy 2 z nich i gramy kupon u bukmachera Fortuna.

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Korea Południowa K – Holandia K

27.07.2021r. 12:30

Grupa A turnieju i spotkanie pomiędzy drużynami, z udziałem których nie było żadnych niespodzianek. Azjatki wysoko uległy Norweżkom, a Oranje również w dużych rozmiarach pokonały reprezentację Japonii, czyli gospodyń. Wydaje się, że przy takim układzie może nas czekać powtórka z inauguracyjnej kolejki turnieju.

Azjatki to nie jest nacja, z którą na świecie należy się liczyć. Ogółem ten kontynent w tym sporcie nie należy do mocnych, raczej to drużyna, która dostarcza punkty jeśli chodzi o kobiety jak i panów. Oczywiście kwalifikacje do Igrzysk przebrnęły łatwo, bo pokonały wszystkie swoje rywalki. Tam są zdecydowanie najlepsze, bo przecież to jeszcze mistrzynie kontynentu. Tu jednak przy takich rywalkach jedyne, o co mogą powalczyć to wydaje się, że maksymalnie 4 miejsce. O tym raczej powinny zadecydować mecze bezpośrednie z Angolą i Japonią. Dzisiaj chyba jednak marzenia o punktach trzeba odłożyć. Na Mistrzostwach Świata sytuacja była taka sama. Kiedy przyszło do gry z faworytkami to wyglądały fatalnie w defensywie tak, jak w 1 kolejce.

Holenderki można zaliczać do czołówki europejskiej. Co prawda na ostatnich Mistrzostwach Europy zajęły dopiero 6 miejsce, aczkolwiek to są przecież obecne Mistrzynie Świata, które 2 lata temu w finale pokonały Norweżki. Tak więc to zespół, z którym należy się liczyć i na pewno tutaj do Tokio przyjechały z nadziejami na medale. Inauguracja turnieju bardzo udana. W zasadzie od samego początku przejęły inicjatywę, wypracowały sobie dużą przewagę i tylko kontrolowały losy tego spotkania. Warto w tej grupie pracować nad bilansem bramek, rzucać ich jak najwięcej, tracić jak najmniej, bo to też może przeważyć za pozycją w tabeli na koniec fazy grupowej.

Co typować?

2 lata temu na Mistrzostwach Świata obie nacje zmierzyły się ze sobą. Wówczas Holenderki pewnie wygrały rzucając swoim rywalkom aż 40 bramek. Na inaugurację tego turnieju rzuciły 32 bramki. Moim zdaniem tutaj również dojdzie do takiej pewnej i wysokiej wygranej ze strony faworyta. Trzeba umocnić się na czele tabeli i myśleć powoli o meczach z tymi najmocniejszymi  w grupie. Próbujemy zakładu na bramki Oranje.

Fortuna
1.58
Holandia powyżej 30.5 bramek
Grupa 40

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Sprawdźcie opinie o bukmacherze, z którego właśnie korzystamy.

Angola K – Norwegia K

27.07.2021r. 12:30

Dalej śledzimy losy nacji w grupie A na turnieju pań i dalej mamy starcia z udziałem ekip, gdzie do niespodzianek dojść nie powinno. Faworyt jest tylko jeden i powstaje po raz kolejny pytanie w jakim stylu i w jakich rozmiarach będzie to zwycięstwo. Ten mecz otwiera nam dzień z graniem w handball. Angolki w 1 kolejce wyraźnie przegrały, Norwegia zaś otworzyła turniej dla siebie od pewnych 2 punktów.

Nacja z Afryki to na ten moment najlepsza reprezentacja jeśli chodzi o Afrykę. Czerwcowy turniej został przez nich bowiem totalnie zdominowany. 5 spotkań, 5 wygranych i tak naprawdę wszystkie w świetnym stylu. Kwalifikacje olimpijskie również dla nich nie stanowiły żadnego problemu, bo swoje spotkania wygrywały dosyć pewnie i wysoko. Tak więc uczestnictwo Angoli żadnym zaskoczeniem nie jest, ale teraz należy coś pokazać na turnieju, a tutaj na inaugurację przytrafiła się porażka z Czarnogórą różnicą 11 bramek. Tam nie miały zbyt wiele do powiedzenia i wydaje się, że w starciach z Holandią i Norwegią będzie podobnie, również jak w przypadku Korei o wszystkim rozstrzygną mecze bezpośrednie, a stawką jest 4 miejsce, wyjście z grupy, więc to spora stawka dla tych nacji.

Norwegia ma coś do udowodnienia, bo przecież był na świecie okres, kiedy dominowały, a ostatnio jakoś tak mniej sukcesów na ich koncie. W przypadku takiego kraju coś innego niż złoto to już jest pewne rozczarowanie, a tak przecież było jak wspomniałem na Mistrzostwach Świata. To oczywiście obecne Mistrzynie Europy, bowiem pokonały Francuzki w 2019 roku. W kwalifikacjach olimpijskich również nie miały problemów z tym, by awansować. Wystarczyło wygrać 1 z 2 meczów i akurat taki stan był. Ten turniej rozpoczęły w świetnym stylu, bo rzuciły 39 bramek Koreankom, co w turnieju pań na ten moment jest najlepszym wynikiem w 1 kolejce. To ekipa ofensywnie nastawiona, dlatego myślę, że takich sytuacji z dużą liczbą bramek będzie więcej w tym turnieju z ich udziałem.

Co typować?

W zasadzie te słabsze nacje nie mają nic do powiedzenia w meczach z mocniejszymi od siebie. Angola bardzo dobrze grała pierwsze 30 minut z Czarnogórą przegrywając ten okres tylko 1 golem. Co z tego, skoro potem rywalki odjechały. Moim zdaniem jednak to jest ta nacja, którą stać na wyrzucenie z turnieju rywalek z Azji. Norweżki chyba też nie muszą być ekipą, która wyjdzie z 1 miejsca, potrafią grać spotkania dosyć słabe. Mecze bezpośrednie to nie były aż takie wielkie pogromy, wszak ani razu Norweżkom nie udało się wygrać różnicą większą niż 10 bramek w ostatniej dekadzie. Grały ze sobą na turnieju w Rio i wówczas wygrana Norwegii 30:20. Kupon zamykamy więc handicapem. Zagranie z nami to dobra okazja do skorzystania z naszego kodu promocyjnego przy rejestracji.

Fortuna
1.71
Angola +12.5

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.
kupon Fortuna

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze