Typy i kursy na Norman Parke – Grzegorz Szulakowski. Wielkimi krokami zbliża się druga gala Prime SHOW MMA, podczas której będziemy mogli oglądać w akcji m.in. byłego zawodnika UFC i KSW, Normana Parke. Jego rywalem będzie Szulakowski, więc Stormin jest uważany za faworyta. Sprawdź, jakie są typy i kursy na walkę Parke – Szulakowski.

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Norman Parke – Szuli, typy na walkę

Norman Parke to dobrze znany polskim kibicom zawodnik sportów walki. Wcześniej walczył m.in. w UFC i KSW, a od dłuższego czasu walczy w FAME MMA. Teraz podpisał kontrakt na jedną walkę z Prime SHOW MMA, gdzie na drugiej gali tej federacji zmierzy się z Grzegorzem Szuli Szulakowskim. Patrząc na kursy dostępne u bukmacherów, widzimy, że Stormin jest faworytem, ale czy to się przełoży na samą walkę?

W Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać kilka specjalnych bonusów na start. Obstawiając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania, bo masz możliwość zgarnięcia 30 PLN freebetu, dzięki czemu obstawiasz za środki bukmachera, a także 600 PLN na zakład bez ryzyka. To świetne opcje, z których warto skorzystać.

W tym miejscu -> PRIME SHOW MMA 2 typy <- znajdziesz zapowiedzi wszystkich walk!

Norman Stormin Parke – Grzegorz Szuli Szulakowski zapowiedź walki

Walka Normana Parke z Szulim zapowiada się na bardzo ciekawą, szczególnie pod kątem typów dostępnych u bukmacherów. Widzimy po kursach, że większe szanse na zwycięstwo ma Parke. Stormin posiada o wiele większe doświadczenie, które postara się tutaj wykorzystać. W dotychczasowych walkach na galach freak fightowych pokazywał o wiele lepsze przygotowanie taktyczne, co niejednokrotnie przesądziło o jego zwycięstwie.
 
Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Norman Parke – Szuli, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Parke - Szuli
Fortuna
1.15
Parke
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.51
Szulakowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Fortuna
2.00
Parke wygra przed czasem

Norman Parke – Szuli, kto wygra walkę?

Naszym zdaniem o wiele większe szanse na zwycięstwo ma Norman Parke, co już pisaliśmy wyżej. Szuli ma bardzo mocne uderzenia, więc może próbować szukać w tym swoich szans, ale Parke wiele razy pokazywał, jak bardzo szczelną ma gardę i to też wykorzystywał w poprzednich walkach. Teraz może pokazać ten atut raz jeszcze, co na pewno będzie kluczowe. Parke bez problemu powinien zwyciężyć w tym starciu, co widzimy po kursach wyżej. Te bardzo mocno faworyzują Stormina.

Typy na Norman Parke – Szuli

Typy na Parke – Szuli przedstawimy już teraz, chociaż do walki tych zawodników pozostało jeszcze bardzo dużo czasu. Będzie to starcie wieczoru, więc rozpocznie się około godziny 23:30 lub nawet 00:00. Warto podkreślić, że Parke ma o wiele więcej argumentów po swojej stronie, ale zamiast typować jego czyste zwycięstwo, to stawiamy tutaj na wygraną przed czasem. Dlaczego zdecydowaliśmy się akurat na taki typ na walkę Parke – Szuli? Ponieważ doświadczenie powinno przeważyć szalę na jego korzyść. Wiemy też, że potrafi celnie uderzyć, więc nie powinien mieć tutaj większych problemów ze zwycięstwem przed czasem.

Kurs jest bardzo atrakcyjny, bo wynosi aż 2.00, a przecież wiemy, że ogromne doświadczenie tego zawodnika może właśnie przełożyć szalę na jego korzyść. Do tego możesz to obstawić razem z zakładem bez ryzyka i w ten sposób nie martwisz się o wynik starcia.

typy na parke - szulakowski

fot. pressfocus

Kto jest faworytem w tej walce?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Parke.

O której Parke będzie walczył z Szulakowskim?

Będzie to walka wieczoru, która odbędzie się około godziny 23:30-00:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze