Norman Parke – FAME MMA 11. Kim jest? Walki Stormina na FAME MMA

norman parke fame mma 11

Wielkimi krokami zbliża się FAME MMA 11. Podczas tej gali w oktagonie zobaczymy m.in. Normana Parke. Kim jest Parke? Z czego zasłynął? Czy tak jak reszta influencerów prowadzi instagrama lub inne kanały społecznościowe? Niżej przedstawiamy wszystkie informacje, jakie musicie o nim znać.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Norman Parke FAME MMA – kim jest?

Wiele osób zastanawia się kim jest Norman Parke i co można powiedzieć o jego dotychczasowej karierze, a wbrew pozorom można dużo. Norman Parke to znany polskiej publiczności zawodnik MMA, który w przeszłości pokonał Borysa Mańkowskiego, czy Artura Sowińskiego. W swojej karierze walczył już m.in. w Ultimate Fighting Championship, czy KSW, więc fanom sportów walki będzie na pewno bardzo znany. Norman Parke na FAME MMA 11 czeka bardzo ciekawa walka, o czym więcej niżej.

Warto także sprawdzić bonusy w Betclic proponowane przez nas, bowiem te są bardzo ciekawe, a przecież takie gale dobrze jest obstawiać np. bez ryzyka!

Norman Stormin Parke wzrost, waga, wiek, kariera MMA w UFC

O Normanie Parku i tym, kim jest wiemy dość sporo. To 35-letni zawodnik, dość doświadczony i mający dobre warunki fizyczne, którymi może przeważać nad rywalami. Parke urodził się 22 grudnia 1986 roku. Do końca kariery więc nie pozostało mu jeszcze sporo czasu. Jeżeli chodzi o wzrost, to wiemy, iż mierzy 180 centymetrów, ale w przypadku wagi musimy poczekać do oficjalnego ważenia. Na razie trudno to oszacować.

Norman Parke i walki MMA to częste połączenie. Wiemy, że w UFC ma bilans 6-3 i na razie zakończył przygodę z tą federacją. Nie będzie dalej w niej walczył, a ostatnio skupia się na KSW i FAME MMA, gdzie w debiucie wygrał. Jakie więc ma szanse Norman Parke na FAME MMA 11? O tym więcej będziemy pisać przy typach na MMA!

Fame MMA Norman Parke

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, Norman Parke w swoim debiucie w FAME MMA wygrał walkę. Pokonał Kasjusza Życińskiego, chociaż nie obyło się bez kontrowersji. Zdaniem włodarzy organizacji nie zasłużył na wygraną. Obecnie na pytanie kto to jest Norman Parke można więc śmiało odpowiedzieć, że zawodnik KSW i FAME MMA.

Norman Parke – rywal na FAME MMA 11

Skoro już wiemy, kim jest Norman Parke, to przejdźmy do jego walki na FAME MMA 11. Tym razem Parke zmierzy się z Borysem Mańkowskim. Na pewno będzie więc to ciekawa walka i do tego jeszcze może być wyrównana. Będzie tylko jedna runda, która potrwa 15 minut!

Kariera sportowa poza MMA

Norman Parke ma dość ciekawą karierę sportową, nawet poza MMA. Walczył w końcu w UFC, a teraz udziela się w freak-fightcie, jakim niewątpliwie jest FAME MMA. Kariera tego zawodnika jest bardzo barwna.

Norman Parke Instagram

Norman Parke dość aktywnie prowadzi Instagrama. Jeżeli szukasz informacji, kim jest Norman Parke, to przeglądając jego instagram na pewno znajdziesz sporo ciekawych ujęć z jego życia. Łącznie na tym portalu społecznościowym obserwuje go aż 226 tysięcy osób.

Norman Parke Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Skoro już wiesz, jakie ma szanse Norman Parke na FAME MMA 11, to dobrze się składa, bowiem teraz przejdziemy do kursów bukmacherskich. Na jego walkę z Borysem Mańkowskim znajdziesz interesujące mnożniki. Widzimy, że Norman nie jest faworytem, ale na pewno powalczy.

1/2

Kursy na wygraną w walce Parke - Mańkowski

Betclic
2.30
Norman Parke
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.50
Mańkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Oleksiewicz / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze