Trzeba to powiedzieć wprost, że oferta coraz bardziej uboga i ciągle otwieramy się na nowe horyzonty. Dzisiaj uderzymy do Nikaragui, gdzie zagrała tamtejsza, najwyższa klasa rozgrywkowa. Wiele spotkań to i jest z czego wybierać, a zdążyliście się już przekonać, że moja głowa pracuje lepiej pod wieczór i znacznie lepiej wychodzimy na nocnym graniu. Jak już wspomniałem, otwieramy nowy kierunek, w którym weźmiemy pod uwagę 3 spotkania, wszystkie rozpoczną się o tej samej godzinie. Będą to spotkania Ferretti z Managua CF, Real Madriz z Diriangen, a także Esteli z Jalapą. Nie szalejemy ze stawką, można powiedzieć, że gramy płaską, gdyż ta liga jest mi całkowicie opcja, a opieram się jedynie na informacjach znalezionych w internecie i na własnych obserwacjach.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Ferretti – Managua

19.03.2020r. godz. 02:00

Zaczynamy pojedynkiem na szczycie pomiędzy drugą, a trzecią drużyną i z pewnością będzie to bardzo ciekawe spotkanie. Ciężko wskazać faworyta, gdyż może to być wyrównane spotkanie, ale bardzo ciekawym, jeśli chodzi o bramki. Obie drużyny spisują się pod tym kątem bardzo dobrze, o czym świadczą średnie ich bramek. Gospodarze tego spotkania na ten moment ze średnia 2,9, natomiast goście 2,8 bramek na mecz. Spoglądając na poprzedni sezon, to są dość niezłe średnie, choć tak naprawdę potrafią strzelać więcej i mowa tu głównie o gościach. Fakty odnośnie bramek są naprawdę zadowalajace, Ferretti w ostatnich 3 meczach zdobywali po 2 bramki i wszystkie te mecze wygrali. Na fali zwycięstw przystąpią do tego meczu, jednak goście w ostatnich 5 meczach strzeli co najmniej bramkę. Mecze bezpośrednie między tymi drużynami także utwierdzają mnie w przekonaniu, że bramki tutaj padną. W ostatnich 3 bezpośrednich spotkaniach, trzykrotnie wpadały co najmniej 3 bramki. Wybieram w tym meczu nico ryzykowniejszą opcję i proponuję over 2,5, które powinny wpaść. W ramach ciekawostki, mecz pomiędzy tymi ekipami do lat 20 zakończył się wynikiem 4:1.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,83

Real Madriz – Diriangen

19.03.2020r. godz. 02:00

Druga propozycja na nockę to już rywalizacja Realu Madriz z Diriangem, a więc można powiedzieć, że faworyt jest dość jasny i jest nim oczywiście drużyna gości. Jest to obecny lider tabeli, który gra bardzo konsekwentnie i może pochwalić się znakomitą defensywą. Zaledwie 3 bramki stracone w 8 meczach, to naprawdę robi na mnie wielkie wrażenie. Co prawda, ofensywa nie jest tak mocna, jak w przypadku powyższych drużyn, ale średnio strzelają ponad bramkę na mecz, co pozwala im przodować w lidze. Z drugiej strony gospodarze, którzy nie są w najlepszej formie, właściwie od początku sezonu. Biorąc pod uwagę ich ostatnie mecze, to nie potrafią wygrać od 4 spotkań, z czego 3 z nich przegrali. Sądzę, że dziś czeka także porażką, gdyż przyjezdni na zupełnie innym biegunie. Ostatnie 5 spotkań to aż cztery zwycięstwa i jeden remis i większość z nich grana z czołówką ligi, co potwierdza ich dużą moc. Na to spotkanie wybieram zwycięstwo gości, jednak z opcją zabezpieczenia. W przypadku remisu dostaniemy zwrot stawki. Za tym typem przemawia też fakt meczów bezpośrednich. Ostatnie 5 spotkań było korzystne dla naszego typu, 3 z nich padły łupem właśnie Diriangen, reszta zakończyła się remisem. Ostatnie zwycięstwo Realu miało miejscu w październiku 2018 roku i nie spodziewam się, żeby mogło się ono powtórzyć w dniu jutrzejszym.

Moja propozycja: Diriangen DNB (remis=zwrot)

Kurs: 1,45

Esteli – Jalapa

19.03.2020r. godz. 02:00

Ostatnie spotkanie to już mój typowy żywioł, gdyż naszą opcją na ten mecz jest over 1,5 bramki, a więc to, co lubię najbardziej. Moim zdaniem, sytuacja jest do tego idealna, gdyż mierzą się ze sobą równe drużyny z czwartego i piątego miejsca w tabeli, więc obie powinny być dla siebie groźne. Faworytem są oczywiście gospodarze, ale uważam, że nie będzie to mecz do jednej bramki. Esteli to ekipa z jedną z najlepszych ofensyw lidze z 14 bramkami na koncie. Co prawda mało też tracą, ale 6 bramek w ośmiu meczach pokazuje, że są do ukłucia. Średnia ich bramek na mecz wynosi 2,5, co jest dobrym wynikiem, jeśli chodzi o naszą linię. Troszkę słabiej wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Jalapę, jednak 2,1 bramek na mecz dalej robi robotę w naszym rozumowaniu, które nie jest bardzo wymagające. Ostatnie wyniki obu drużyn może nie napawają optymizmem, w tego typu ligach liczy się przede wszystkim skuteczność. Ekipy potrafią konstruować wiele akcji, naprawdę dobrych sytuacji bramkowych, ale czasami brakuje ostatniego podania lub wykończenia. Gospodarze strzelą z pewnością, pojawi się wtedy wiele okazji na kontrę, dlatego jestem dość spokojny. Tripel nie jest bardzo pewny, dlatego zalecam ostrożność, gdyż pierwszy raz analizuję tę ligę i można spodziewać się tak naprawdę wszystkiego.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,33

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze