Wraz z zakończeniem kampanii 2018/2019 wygasła umowa sponsoringowa Śląska Wrocław z forBET. Zmianę na rynku wykorzystał nowych bukmacher – NobleBet, który w dniu dzisiejszym poinformował o rozpoczęciu współpracy z zespołem z Dolnego Śląska.

Śląsk Wrocław&NobleBet

NobleBet wystartował w poprzednim tygodniu. Firma przedstawiła bardzo ciekawą ofertę dla graczy, więc promocja marki przy użyciu dobrze grającego w tym sezonie Śląska Wrocław wygląda na idealny krok.

-Dziś oficjalnie możemy ogłosić nawiązanie współpracy z bukmacherem Noblebet, choć de facto rozpoczęła się ona wraz z inauguracją obecnego sezonu. Dlatego tym większe słowa uznania kierujemy w stronę naszego nowego partnera, który zdecydował się udostępnić przysługujące mu miejsce na przodzie koszulek na cele charytatywne. Fakt, że Noblebet już od samego początku swojej działalności zainteresowany był współpracą z Śląskiem Wrocław, jest dla nas potwierdzeniem dużego potencjału klubu, jak i właściwego kierunku rozwoju, który obraliśmy. Jesteśmy szczęśliwi, że w realizowaniu naszych celów, możemy liczyć na wsparcie tak ambitnego partnera – podkreśla Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Dodatkowo, Śląsk Wrocław będzie nadal udostępniał za darmo miejsce na strojach meczowych – fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Cieszymy się, że jako Noblebet, już na starcie udało nam się związać z tak silną i znaną marką na polskim rynku, jaką jest Śląsk Wrocław. Jesteśmy pełni optymizmu i nadziei na to, że w koszulkach z naszym logotypem, Śląsk będzie grał o najwyższe laury. Wspierając Śląsk, chcemy podzielić się naszą pasją do sportu z jego kibicami. Mamy nadzieję, że także oni będą zadowoleni z tej współpracy – mówi Agnieszka Wójtowicz, prezes Noblebet.

Zawodnicy Śląska Wrocław po raz pierwszy wybiegną na murawę w strojach z logotypem NobleBet w piątkowym meczu z Jagiellonią Białystok.

Bukmacher z pewnością przygotuje ciekawe bonusy dla fanów Śląska!