Nitro – Xayoo typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. Co-main event na FAME MMA 14 to będzie starcie Nitro z Xayoo, a więc starcie dwóch bardzo popularnych streamerów. Pierwszy z nich jest niewątpliwie tutaj underdogiem, bo za wiele nie pokazał podczas FAME MMA 13, ale za to ma już jednak jakieś doświadczenie, którego brakuje Xayoo. Kto tutaj wygra i zgarnie pierwsze zwycięstwo na konto?

baner na fame mma 14
fot. betclic

Nitro – Xayoo, typy na walkę

Na FAME MMA 14 odbędzie się łącznie dziewięć walk, a przedostatnią, czyli co-main eventem, będzie starcie Sergiusza “Nitro” Górskiego z Marcinem “Xayoo” Majkutem. Debiutant, jakim jest Xayoo, zmierzy się z Nitro w formacie K1, co warto zaznaczyć przy typach na ten pojedynek. Faworytem bukmacherów jest Majkut i niespecjalnie nas to dziwi. Aż 69 procent osób stawia na niego. Jednym z ciekawszych zakładów, jakie warto wziąć pod uwagę, jest typ na wygraną przed czasem, ale o tym więcej piszemy niżej. Najpierw zobacz, jakie są specjalne bonusy na FAME MMA!

W Betclic z kodem ZAGRANIE możesz odebrać specjalne bonusy w postaci zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Obstawiając razem z nim możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania. W ofercie tego bukmachera można znaleźć sporo ciekawych zakładów na FAME MMA. Więcej o tym piszemy niżej!

Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut, zapowiedź walki

Faworytem bukmacherów w tej walce jest Xayoo co akurat nas nie dziwi. Niemal pod każdym względem wypada on lepiej niż Nitro. Trzeba jednak podkreślić, że Majkut to debiutant, co też może mieć spory wpływ na przebieg rywalizacji pomiędzy tymi zawodnikami. Sergiusz Górski nie może do tego pojedynku podejść tak, jak do ostatniej walki, gdzie przegrał w fatalnym stylu i nic mu nie wychodziło. Przejdźmy teraz do kursów wystawionych na to starcie!

Nitro – Xayoo, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
3,00
Nitro
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,30
Xayoo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbę rund
Betclic
2,30
-2.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,50
+2.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Nitro – Xayoo, kto wygra walkę?

Niewątpliwie to Marcin “Xayoo” Majkut ma o wiele większe szanse na wygraną, co trzeba podkreślić przy wybieraniu typów na to starcie. Nitro jednak może poszukać swoich szans w szybkim obaleniu i skończeniu rywala, jednak z całą pewnością nie będzie to proste zadanie. Ta walka jest trudna do typowania, dlatego warto odebrać specjalne bonusy na start, a to możesz zrobić rejestrując się w Betclic z kodem ZAGRANIE. Kliknij przycisk poniżej i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN. Przy okazji sprawdź też, jak oglądać FAME MMA w internecie!

Nitrozyniak nie przyłożył się do treningów, o czym trzeba pamiętać przy typach na walkę Nitro – Xayoo. Górski może mieć spore problemy z pokonaniem Xayoo, który przygotował bardzo dobrą formę na tę walkę, co było widać podczas oficjalnego ważenia tuż przed FAME MMA.

To starcie lepiej Ci się będzie oglądało, jak je obstawisz, bo w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania. Wiele rzeczy przemawia za Xayoo, ale zdecydowanie nie można powiedzieć, że może zlekceważyć Nitro, bo ten pokazał ogromną waleczność podczas pierwszego starcia.

Typy na Nitro – Xayoo

Jeżeli szukasz typów na walkę Nitro z Xayoo to dobrze trafiłeś. Właśnie teraz przejdziemy do konkretnych propozycji, a w ofercie bukmacherów można znaleźć bardzo ciekawy zakład na under rund. -2.5 w Betclic jest wyceniane na 2,30, co daje nam świetny kurs nawet do zagrania singla, nie mówiąc nawet o budowaniu wokół tego AKO. Dzięki zakładowi bez ryzyka od Betclic jest to bezpieczna opcja, a przesłanek jest wiele. Nitro wygląda na fatalnie przygotowanego, czego o Xayoo nie można powiedzieć.

typy na nitro - xayoo od fame mma
fot. betclic

FAQ

Gdzie obstawić walkę Nitro - Xayoo?

Walkę Nitro z Xayoo możesz obstawić w Betclic.

O której Nitro powalczy z Xayoo?

Nitro zmierzy się z Xayoo około godziny 23:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze