Dziś w ofercie esportowej mamy wiele świetnych spotkań, głównie za sprawą turnieju Blast Premier Spring 2020. To właśnie w pierwszym pojedynku tego turnieju znalazłem ciekawą propozycję typu, który moim zdaniem ma duże szanse powodzenia. Start spotkania już o 16:30, także zapraszam do lektury i do oczekiwania na mecz, który z pewnością obfitował będzie w emocje.

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

 

Navi – NiP
16.06.2020 r. Godz. 16:30

Blast Premier Spring 2020 znów nas rozpieszcza! Wczoraj świetne spotkania Vitality z G2 oraz Ence z Faze, a dziś kolejne świetne pojedynki, w tym starcie Natus Vincere z Ninjas in Pyjamas. Historia starć tych drużyn wskazuje raczej na wschodnią ekipę jako faworyta, jednak ostatnie spotkania nawet na najwyższym poziomie pokazują nam, że counter strike obecnie jest pełen niespodzianek i zaskoczeń. Weźmy, chociażby takie Big, wygrywające mecz z G2 w momencie gry przegrywali już 0-2. Co więcej, za szwedzką formacją stoją bardzo mocne argumenty, to nie jest tylko element zaskoczenia. Przejdźmy jednak do analizy gry obydwu zespołów.

Zacznijmy od Navi, formacji, która przypomina trochę reprezentację Portugalii w piłce nożnej. Pomimo tego, że w jej składzie grają naprawdę nieźli zawodnicy, to jak w Portugalii wszystkie oczy zwrócone są na Ronaldo, tak w Navi cała uwaga skupiona jest na S1mple. Ten niesamowity ukraiński zawodnik ostatnio gra…w kratkę. Fenomenalne występy przeplata tymi bardzo średnimi. Zresztą całe Navi wyglądało ostatnio niestabilnie, zwłaszcza podczas DreamHacka. Przegrana z G2 oraz Faze, obydwa starcia zakończone wynikiem 0-2 i to świetne zwycięstwo na Mad Lions, które było świetne tylko dlatego, że S1mple rozegrał wtedy chyba najlepszy mecz w swoim życiu. Zdobył on wtedy 37 zabójstw w 21 rund, a to wynik, który zdarza się bardzo rzadko. Pomimo tego, że S1mple jest genialnym zawodnikiem, to nawet on nie jest w stanie powtórzyć takiego wyczynu w ciągu tygodnia. Spodziewam się od niego dobrego występu, jednak jak mawia słynne powiedzenie:  “sam meczu nie wygrasz”, a przynajmniej nie każdego.

Pozostali zawodnicy Navi mają obecnie nieco słabszą formę, zwykle najlepiej gra Electronic, on zresztą zajmuje drugie miejsce w drużynie pod względem ratingu, natomiast Perfecto, Boombl4 i Flamie znacząco odstają od swoich liderów. W momencie gdy rozgrywają oni spotkanie na swoim średnim poziomie, jednak S1mple i Electronic “odpalają się” i wygrywają rundę we dwójkę, wtedy Navi wygrywa spotkanie. Wystarczy jednak, że zabraknie formy jednego z liderów i gra całego zespołu się sypie, co było widoczne w meczu przeciwko G2. Po stronie NiP-u mamy do czynienia ze znacznie bardziej zrównoważoną drużyną, co prawda najwięcej zabójstw dostarczają Plopski oraz Nawwk, jednak Rez czy Hampus również potrafią wziąć ciężar gry na swoje barki i poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. W ostatnim spotkaniu, wygranym, przeciwko Mad Lions, aż czterech graczy zdobyło ponad 54 eliminacje, a różnica pomiędzy najlepszym a najgorszym zawodnikiem wynosiła 12 zabójstw (Plopski-57 Twist-42). Dla porównania u Mad Lions ta różnica wynosiła aż 45! (Acor-78 Acillion-33). W ostatnich pięciu spotkaniach w ekipie Ninji najwyższa taka różnica wynosiła 22 eliminacje, co pokazuje, jak równo grają zawodnicy tej formacji.

Przechodząc do analizy dostępnych map, NiP z pewnością zbanuje Dusta 2, czym jednocześnie wykluczą zwyczajowy pierwszy wybór ekipy Navi. Ci z kolei prawdopodobnie zdecydują się na odrzucenie mapy Vertigo, co czynią w 93% swoich spotkań. Wobec tego bardzo możliwe, że mapy, jakie dziś spotkamy to Overpass, Train, Inferno. Możliwe jest również pojawienie się mapy Nuke. NiP świetnie czuje się na Overpassie, mecz z Mad Lions utwierdził mnie w tym przekonaniu, ta mapa to ich naprawdę mocny punkt. W starciu z “Lwami” Ninje pokazały nam również świetnego Traina, mapę, na której Navi notuje serię czterech porażek. Pod tym względem, jedynie Nuke jest mapą, na której Navi wygląda lepiej od Nip-u w ostatnim czasie i to tam mogą szukać swojej szansy.

No dobra, przytoczyłem garść statystyk, ale co z tego wynika? Według mnie podstawą do wygranej NiP jest połączenie tego, jak wyglądali oni w swoich ostatnich spotkaniach, z formą przeciwników oraz ze statystykami. NiP prezentowało ostatnio naprawdę dobrą grę, co było widoczne zarówno w wygranych jak i przegranych spotkaniach. Świetną formę notuje Nawwk oraz Plopski, rówież Rez i Twist pokazują się ze świetnej strony, ten drugi zwłaszcza z bronią snajperską. Navi z kolei prezentuje bardzo mieszany poziom, wydaje się, że gdyby nie cud w postaci S1mple w meczu z Mad Lions, to zakończyliby zmagania w Dreamhacku z dużo gorszym rezultatem. NiP jest jedną z drużyn, które od początku etapu gry online prezentuje solidny poziom, natomiast Navi od początku miało problemy z przestawieniem się na taki tryb rozgrywania spotkań. Największym wrogiem tego typu jest ostatni mecz tych drużyn, gdzie Navi wygrało 2-0 właśnie na Overpassie oraz Nuke. Wtedy zawiodła praktycznie cała drużyna NiP-u, grali naprawdę słabo. Od tamtego starcia minęły jednak już prawie trzy tygodnie, i w grze obydwu zespołów widoczne są zmiany. Nie wierzę w ponowne 2-0 na stronę Navi, ale nie spodziewam się również jednostronnego zwycięstwo NiP-u. Moim zdaniem będzie to naprawdę wyrównane spotkanie, jednak ostatecznie, to szwedzka formacja ma w tym momencie więcej argumentów w swoich rękach. Sam poszedłem w bezpośrednie zwycięstwo NiP, jednak wydaje mi się, że typ na over 2,5 map jest również korzystną opcją. Dla tych lubiących jeszcze większe ryzyko polecam zakład na dokładny wynik 2:1 na korzyść NiP.

Navi – NiP
16.06.2020 r. Godz. 16:30
Typ: NiP wygra mecz
Kurs: 2.35

 

 

 

 

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: ZAGRANIE50
 
Pieniądze można od razu wypłacić 💵
 
 
Kupon betclic
 
 
 

Zaloguj się aby dodawać komentarze