Przed nami drugi dzień swissa w Nine to Five. W grze dalej są cztery polskie formacje, które walczą o nagrodę główną rzędu 35 000 dolarów. We wtorek czekają nas m.in. derby naszego kraju, w których Illuminar Gaming zmierzy się z AVEZ. Oprócz tego kibice oglądać mogą też mecze z udziałem AGF, LDLC, czy Wizards. Zapowiada się bardzo emocjonujący dzień. Czy Polacy wyjdą z niego zwycięstwo?

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pierwszy dzień fazy swiss Nine to Five nie do końca poszedł po myśli naszych rodzimych formacji. Co prawda Illuminar oraz AVEZ stanęły na wysokości zadania, ale HONORIS zagrało dużo poniżej oczekiwań. Zespół Wiktora “TaZa” Wojtasa oraz Filipa “NEO” Kubskiego zagrał bardzo słabo, przez co z bilansem 0-1 musiał zagrać z ALTERNATE aTTax. Z taką formą gracze HONORIS nie mają czego szukać w tym turnieju. Z dobrej strony pokazało się IHG i to właśnie one będzie jednym z moich dzisiejszych wyborów. Drugim z nich jest starcie AGF z LDLC.

AGF – LDLC

Wtorek, 07.07.20 – 12:00

Zacznijmy właśnie od rywalizacji Duńczyków z Francuzami. AGF jest zdecydowanym faworytem w tym meczu. Co prawda wczoraj uległo sAw, ale Portugalczycy są o klase lepszym zespołem, a i tak udało się AGF postawić im i ugrać jedną mapę. Z kolei LDLC również przegrało 1:2, ale na mocno przeciętne CR4ZY. Trójkolorowi mają teraz na głowie jednocześnie kilka rozgrywek, w tym ESEA Advanced, co nie poprawia ich sytuacji i dodatkowo rozprasza. Warto jednak wspomnieć, że w tym spotkaniu w miejsce netricka wystąpi Daffu. 22-letni Duńczyk jest solidnym zawodnikiem, co udowodnił już nie raz. 

Za Francuzami przemawia głównie fakt, że w składzie mają Alexandra “bodyy’iego” Pianara. 23-letni Francuz w przeszłości grał m.in. w G2 Esports, więc ma dość duże doświadczenie. Jednak w momencie, gdy Duńczycy wyłączą go z gry, co nie jest specjalnie trudne, to mają wręcz autostradę do zwycięstwa w tym meczu. Obydwie ekipy mają bilans 0-1, więc jest to dla nich szczególnie ważne starcie. Map pool zdecydowanie lepiej wypada na korzyść AGF. Te lepiej radzi sobie na czterech z siedmiu aren. Gorzej wypada tylko na Dust 2, a na pozostałych dwóch nie gra ani jedna, ani druga drużyna. Patrząc całościowo, to większe szanse na zwycięstwo ma AGF (według mnie tak 65:35). Ja w tym meczu stawiam właśnie na Duńczyków i liczę, że zagrają tak samo dobrze, jak to im się udało w spotkaniu z sAw.

Moja propozycja: zwycięstwo AGF

Kurs: 1.57

Grupa esportowa zagranie

AVEZ – Illuminar Gaming

Wtorek, 07.07.20 – 21:00

Drugim starciem z Nine to Five jakie wybrałem na dzisiaj, jest rywalizacja AVEZ z Illuminar Gaming. Prawdziwe derby Polski, bo zagrają w nich dwie z trzech najlepszych ekip w naszym kraju. Ośmiornice przez długi czas były uznawane za TOP 1 Polski, ale wynikało to raczej z faktu, że reszta stawki była bardzo, bardzo, ale to naprawdę bardzo słaba. IHG po przebudowie składu i ułożeniu odpowiednio gry zaczyna wyglądać coraz lepiej. Przede wszystkim widać, że starają się wyciągać wnioski z popełnianych błędów i analizować swoją grę. Do tego dochodzi to, że czasami uda się “odpalić” Januszowi “Snaxowi” Pogorzelskiemu i zagra jak za starych lat. Gdyby utrzymał stabilnie wysoką formę, to Illuminar mogłoby walczyć o TOP 20 rankingu HLTV. Do tego dochodzi bardzo stabilny Paweł “innocent” Mocek, który jest ostoją zespołu. 

W AVEZ zdecydowaniem najlepszym graczem jest Kamil “KEi” Pietkun. 19-letni Polak w ostatnich trzech miesiącach wykręcił rating na poziomie 1.15. Zdarza się jednak, że jego koledzy nie pomagają mu wygrać meczu. Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie razem z Ośmiornicami gra Paweł “byali” Bielinski, który w przeszłości grał m.in. w VIrtus.pro razem ze Snaxem. To dodaje dodatkowego smaku w tym spotkaniu.

IHG pokonało wczoraj Wisłę All in! Games Kraków 2:1. Ekipa innocenta dokonała tego bez większych problemów, bo na drugiej i trzeciej mapie ograła Wiślaków dwa razy 16:10. Z kolei AVEZ zwyciężyło z Nexus 16:9 oraz 16:13. Trzeba jednak pamiętać, że gracze z Rumunii są jednak słabsi od zawodników Wisły Kraków. Map pool również bardziej sprzyja Illuminar – te jest lepsze aż na pięciu z siedmiu map. Ogólnie całościowo zdecydowanie więcej argumentów po swojej stronie ma IHG. Głównym z nich jest nieobliczalny Snax i stabilny innocent, a także zespołowa gra. W tym starciu obstawiam zwycięstwo właśnie Illuminar Gaming. 

Moja propozycja: zwycięstwo Illuminar Gaming

Kurs: 1.55

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon na esport