Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online.

Kosaheere - Komar gdzie oglądać

Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik: gdzie oglądać tę walkę? Podczas sobotniego Clout MMA 5 odbędzie się kilka typowo freakowych pojedynków. Za taki należy uznać m. in. car fight pomiędzy Kosińskim i Wójcikiem. Czegoś takiego w naszym kraju jeszcze nie było, więc emocji z pewnością nie zabraknie. A jeżeli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Kosaheere – Komar, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać walkę Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik? Tak naprawdę żaden z fanów freakowych gal nie powinien się dziwić, że próżno szukać transmisji gdzie indziej niż za pośrednictwem PPV. W końcu tak działają tego typu wydarzenia i to od wielu lat. O tym, czy tak samo jest w tym przypadku przeczytasz w dalszej części artykułu.

Zapowiedź walki Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik

Nadchodzące starcie pomiędzy Kosaheere a Komarem zapowiada się niezwykle interesująco, a wszystko za sprawą formuły walki. Panowie staną do półfinałowej walki w turnieju Taxi Grand Prix, a to oznacza, że zmierzą się w pojedynku w samochodzie. Bez wątpienia więc będzie to coś zupełnie nowego i z pewnością każdy fan freaków z ciekawością zasiądzie do zobaczenia tego typu starcia.

Baner na Clout MMA 5

Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik, kiedy i o której godzinie?

Zbliżająca się walka pomiędzy Kosaheere a Komarem odbędzie się już w najbliższą sobotę, 8 czerwca. Nadchodząca gala Clout MMA 5 przyniesie aż 13 pojedynków, więc można być pewnym, że nie zabraknie wielu interesujących potyczek i długich godzin transmisji. Standardowo już gala rozpocznie się o 20:00, a opisywane starcie zostało zaplanowane na 20:50. A gdybyś chciał również obstawić tę galę, ale nie masz jeszcze konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu otrzymasz specjalny bonus na start.

Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik, transmisja na żywo w TV

Oczywiście nadchodzące Clout MMA 5 nie będzie pokazywane w żadnej telewizji. Trudno spodziewać się, aby freakowa gala trafiła do sportowych kanałów telewizyjnych, a wszystko za sprawą swojej jakże specyficznej formuły. Oznacza to, że starcie Kosaheere – Komar będzie można śledzić jedynie w sieci, w formie streamu online.

Nikodem “Kosaheere” Kosiński – Bartłomiej “Komar” Wójcik, stream online

Pojedynek Kosaheere z Komarem będzie zatem dostępny jedynie w sieci. Tak naprawdę próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu PPV. A wtedy będziesz mógł śledzić wszystkie starcia oferowane przez Clout. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 5, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie internetowej.

Zaloguj się aby dodawać komentarze