Nigeria – RPA: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.02.2024

Nigeria - RPA gdzie oglądać

Nigeria – RPA: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W środowy wieczór odbędą się spotkania półfinałowe w Pucharze Narodów Afryki. Pierwsze z nich to potyczka pomiędzy 42. i 66. drużyną rankingu FIFA. Nie powinno więc dziwić, że to Nigeryjczycy są stawiani w roli faworytów. Ale jak wiadomo, to już 1/2 finału i wszystko w ty starciu może się zdarzyć. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Nigeria – RPA, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule.

Nigeria – RPA gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Nigeria – RPA? Co ciekawe żadnego z meczów PNA nie zobaczysz w telewizji, bowiem żadna stacje TV w naszym kraju nie wykupiły praw do pokazywania tego turnieju. Pozostaje więc szukać transmisji z tego, ale i drugiego półfinału w sieci. Z taką opcją wychodzą oczywiście bukmacherzy, u których można spodziewać się streamu live. A pojedynek pomiędzy opisywanymi zespołami odbędzie się w środę, 7. lutego o 18:00.

Nigeria – RPA gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Nigeria – RPA będzie więc dostępny zupełnie za darmo u wspomnianych bukmacherów. Pod tym względem najlepiej wypada STS i to właśnie tam należy szukać spotkań PNA. Znajdziesz tam również spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. Warto wspomnieć, że spotkania obejrzysz zarówno na stronie, jak i w aplikacji STS. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Nigeria – RPA i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Gdzie oglądać Nigeria – RPA?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Nigeria – RPA, warto poznać także inne ligi, które znajdziesz w transmisji live u bukmacherów. Tak naprawdę większość z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo i bez problemów w transmisji.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze