Czwartkowe spotkania Ligi Narodów będą zdominowane przez jedno wydarzenie – Niemcy vs Francja. Na Allianz Arena w Monachium będziemy świadkami „mistrzowskiego” pojedynku. Mistrzowie Świata z 2014 roku zmierzą się ze swoimi następcami z 2018 roku. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji i jakie opcje do grania oferują nam legalni bukmacherzy? Tego dowiesz się z naszego tekstu.

Legalni bukmacherzy – porównanie najlepszych ofert na Ligę Narodów

Niemcy vs Francja – kursy główne w ofercie legalnych bukmacherów

W tej rywalizacji bardzo ciężko wskazać faworyta. Z jednej strony Francuzi są aktualnymi mistrzami świata, którzy przegrali ostatnie spotkanie 23 marca 2018 roku. Z drugiej Niemcy zagrają na własnym boisku, gdzie będą mieli wsparcie publiczności. Dodatkowo po mundialowej klapie Joachim Loew ma nóż na gardle. Jego przyszłość w roli selekcjonera zależy głównie od występu reprezentacji w Lidze Narodów. Mam wrażenie, że gospodarze będą mieli większe ciśnienie na wygranie tej rywalizacji. Sprawdźmy jak prezentują się kursy główne w ofertach legalnych bukmacherów.

legalni bukmacherzy

Totolotek:

legalni bukmacherzy

LV BET:

legalni bukmacherzy

Fortuna:

Co ciekawe, w tym przypadku bezsprzecznie najlepszą ofertę gwarantuje nam Fortuna. Wszystkie możliwe scenariusze wśród kursów głównych pokonują konkurencyjne opcje.

Niemcy vs Francja – zdarzenia dodatkowe u legalnych bukmacherów

Typowanie bezpośrednio 1X2 w tym meczu może być niezłym wyzwaniem. Moim zdaniem może zdarzyć się tutaj absolutnie wszystko, dlatego warto przeanalizować opcje dodatkowe, jakie gwarantują nam legalni bukmacherzy w tej rywalizacji. Pierwsze co przychodzi mi na myśl w tym spotkaniu to bramka z obu stron. Obie drużyny dysponują bardzo dobrym potencjałem w linii ataku. Niemcy w każdym z ostatnich ośmiu spotkań stracili przynajmniej jedną bramkę. W ich linii obronnej panuje spory chaos, który Trójkolorowi powinni wykorzystać. Myślę, że będziemy świadkami, w którym posiadanie piłki będzie po stronie gospodarzy, a Francuzi podobnie jak na mundialu, postawią na grę z kontry.

Totolotek:

LV BET:

  • BTTS (tak) – 1.67

Fortuna:

  • BTTS (tak) – 1.70

Jak widać, w tym przypadku porównując oferty legalnych bukmacherów nie znajdziemy sporych różnic kursowych. Totolotek i Fortuna oferują nam dokładnie taki sam przelicznik, a LV BET jest nieznacznie w tyle.

legalni bukmacherzyCo ciekawe, Niemcy w żadnym z trzech ostatnich spotkań nie potrafili pokonać Trójkolorowych. Francuzi w każdym z tych meczów zdobywali dokładnie dwie bramki. Ostatnie zwycięstwo Die Manschaft w bezpośrednim pojedynku z Les Bleus miało miejsce na mundialu w 2014 roku, gdzie podopieczni Joachima Loewa skończyli ze złotymi medalami. Patrząc po tych statystykach ciekawym wyborem w moim odczuciu jest +1,5 gola strzelonego przez Francję.

Totolotek:

  • +1,5 gola strzelonego przez Francję – 2.20

LV BET:

  • +1,0 gola strzelonego przez Francję –  1.66

Fortuna

  • +1,5 gola strzelonego przez Francję – 2.61

W tym przypadku znowu wygrywa Fortuna i to z ogromną przewagą, jednak LV BET nie posiada takiego zakładu w swojej ofercie. U tego bukmachera możemy zagrać jedynie opcję na +1.0 bramki dla gości po kursie 1.66.

Kończąc  analizę oferty legalnych bukmacherów na sam koniec warto zwrócić uwagę na + 2,5 bramki. Ten zakład w tej rywalizacji może być dobrą opcją, ponieważ nie spodziewam się murowania dostępu do własnej bramki, ale raczej futbol na tak.

Totolotek:

LV BET:

  • +2,5 gola – 1.9

Fortuna

  • +2,5 gola – 1.94

Również w tym zdarzeniu najlepszą ofertę wśród legalnych bukmacherów ma dla nas Fortuna.