Niedzielne granie w Tadżykistanie. Kupon AKO o 487 PLN

parkiet i piłka

Niedziela to już tylko i wyłącznie typy na koszykówkę. Jeszcze do tej pory nie udało się niestety przełamać, ale nie poddajemy się i jedziemy z kolejnymi propozycjami. Po raz kolejny próbujemy Tadżykistan, który zmusza do wstawania rano, ale myślę, że warto, bo tym razem oferta i możliwość wygranej przynajmniej mnie bardzo zachęca. Zapraszam.

Załóż konto z kodem promocyjnym 1225PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start + 25 PLN freebet!

Kod promocyjny: 1225 PLN

Berkut – Diesel Power

29.03.2020r. 07:00

Zgodnie z przewidywaniami Berkut po raz kolejny nie odegrało żadnej znaczącej roli przeciwko kolejnemu rywalowi w lidze. Tym razem polegli z Zuhro 51:63. Rywal szybko odjechał i kontrolował spotkanie aż do samego końca. Brakowało tam mocno skuteczności to był problem, wszak typem na to spotkanie były punkty gości, ale sprawdza się teza na temat hierarchii ligowej i póki co jako tako nie ma niespodzianek. Tak więc gospodarze kolejna już ligowa porażka, konkretnie 15 w 18 spotkaniach, a 3 z rzędu i to 3 na własnym parkiecie. Dalej przedostatnie miejsce w tabeli no i ze strony tego klubu w tym sezonie to max jakie są w stanie wycisnąć.

Co do gości to mieli bardzo trudny mecz przeciwko Faeton. Rywal długo prowadził i to wyraźnie, momentami nawet ponad 10 punktami, ale udało się doprowadzić do dogrywki, w której wygrali.Dzięki temu ich sytuacja w tabeli jest jeszcze lepsza niż była, uciekli pozostałym i powoli budują swoją serię zwycięstw z rzędu, chociaż te były w domu,a na wyjazdach jest z tym jednak problem, bo przegrali 2 ostatnie, a w całym sezonie 3 z 6, więc jest na pewno szansa na poprawę tej statystyki.

Fakt, że goście są w tym spotkaniu faworytem jest raczej niepodważalny. Wygrali bardzo trudne spotkanie, co musi być dla nich budujące. Gospodarze zaś popadli w taki marazm i z każdy kolejny rywal jest po prostu dla nich za silny, nie mają w tych meczach większych szans na sukces albo po prostu nawiązanie walki.

Berkut i Diesel Power w tym sezonie już ze sobą grali.
  • 10.11.2019 Berkut – Diesel Power 67:79
  • 23.02.2020r Berkut – Diesel Power 30:79
Oba spotkanie pewne wygrane przez gości, ale szczerze mówiąc patrząc na obecną dyspozycję gospodarzy wątpię, by byli w stanie osiągnąć wynik na poziomie chociażby 60 punktów. Ich ostatnie wyniki to 50, 52 i 51.

Wydaje się więc, że wszystko sprowadza się tu do pewnej wygranej gości i kontynuacji słabej postawy gospodarzy. W tę stronę też pójdziemy.

Moja propozycja: Berkut poniżej 50.5 punktów (z dogrywką)

Kurs: 1.84

Dushanbe – Zuhro

29.03.2020r. 08:45

Zgodnie z planem gospodarze zagrali z Legends i po prostu ich znokautowali. Co prawda 1 połowa zapowiadała się inaczej, goście grali świetnie i potrafili na początku 2 kwarty zaliczyć aż 15 punktów pod rząd bez odpowiedzi rywala, ale liczy się tu jednak wynik końcowy i to on idzie w świat, a ten to 125:74. Druga połowa zupełnie inna, wygrana ponad 40 punktami przez Dushanbe. Potwierdziły się słowa, że to ligowy dominator i jeśli ktoś chce z nimi grać ofensywnie to po prostu zostaje skarcony no i o to doskonały tego przykład. Teraz kolejny rywal, który teoretycznie wydaje się słabszym zespołem od Legends.

Zuhro zajmuje 5 miejsce w tabeli. Wygrana była im potrzebna, by uciec na kolejne punkty ekipie BC 33. To się udało. Jak pisałem w analizie na spotkanie Berkutu z Diesel Power goście kontrolowali spotkanie od początku do końca. Nie było tu żadnej niespodzianki, poza oczywiście słabą skutecznością.

Dla Dushanbe powinien być to kolejny mecz tego rodzaju jak w sobotę rano. Łatwo, przyjemnie, z dużą ilością szans do zapunktowania, zmiażdżenia rywala. Warto tutaj przypomnieć mecze bezpośrednie z tego sezonu, bo te idealnie wydaje się odwzorowują jak ogromna jest tutaj różnica poziomów. O to wyniki:
  • 10.11.2019r. 116:42
  • 23.02.2020r. 150:47
Można wręcz nawet nazwać to nokautem, bo rzadko kiedy w meczu koszykówki dochodzi do sytuacji, gdy różnica pomiędzy grającymi ze sobą wynosi 100 punktów. Nietrudno tylko po takiej statystyce domniemać jak może wyglądać poranne spotkanie. Wręcz podobnie.

Ewinner oferuje wysoką linię punktową. Wiadomo, że tu znaczną większość punktów dostarczą gospodarze. Wątpię w to, by chociaż 55-60 dostarczyli goście. Pierwotnie mój typ był inny, no ale niestety tego nie ma, pewnie pojawi się tuż przed meczem.

Moja propozycja: Poniżej 168.5 punktów (z dogrywką)

Kurs: 1.7

Faeton – Legends

29.03.2020r. 10:30

Starcie przegranych z ostatniej kolejki. Wspominałem o tych meczach, ale powtórzę. Gospodarze polegli z Diesel Power, stracili sporą przewagę no i dogrywka to już było za dużo. Po drugiej stronie raczej spodziewano się, że tak może się skończy. KIlkadziesiąt punktów różnicy, wiele straconych punktów, słabiutka 2 połowa. Można powiedzieć normalne przeciwko Dushanbe. Jednak teraz jest szansa do rehabilitacji dla obu stron.

Gospodarze przegrali 3 ostatnie spotkania ligowe, no ale komplet w tym okresie rozgrywali na wyjeździe. Nie idzie im jako goście, bo bilans już 1-5. U siebie to jednak zupełnie inna ekipa. Bilans 9-1 no i 2 miejsce pod tym względem zaraz za plecami Dushanbe. Solidnie wyglądali w ofensywie, bo każde z tych spotkań to przekroczona linia 70 punktów i na 10 meczów tylko 2 razy padło mniej niż 130 punktów, ale wówczas spora różnica punktowa jak z DIS (41). Ogółem w meczach tej ekipy pada 139 punktów na mecz. Oni zdobywają 73, podczas gdy rywale 66. Uwzględniając tylko i wyłącznie spotkania domowe to średnia 136 punktów na mecz. Po stronie zdobyczy 77,6 punktów, a po stronie strat 58,3.

Goście tą porażką przerwali sobie serię 3 wygranych z rzędu. Co prawda każda z nich była z ekipą Berkut, więc w sumie nic wielkiego, no ale jednak. Tak to jest w tej lidze, że niektórzy swoje mecze grają tylko u siebie, niektórzy na wyjazdach. Głównie poza domem gra ekipa Legends. 14 z 17 spotkań i bilans 8-6 co daje im dalej miano najlepszej ekipy wyjazdowej. Wiele im tu dawały wygrane z Berkut, Zuhro, a z czołówką po prostu przegrywali. Jeśli chodzi o średnie punktowe to 150 punktów na mecz (ta wyraźnie wzrosła po ostatnim meczu). Zdobywają 75 punktów na mecz, no a tracą tyle samo. Uwzględniając tylko wyjazdy ta średnia punktowa identyczna. Średnio już jednak 73 po stronie zdobyczy, a 77 po stronie strat.

Trzeba dodać tu jeszcze spotkania bezpośrednie. W tym sezonie odbyły się 2 spotkania i ogólny bilans to 1-1. Legends jako jedyni w tym sezonie potrafili ograć Faeton na ich terenie. Wyniki to:
  • 10.11.2019r. Faeton – Legends 73:87
  • 23.02.2020r. Faeton – Legends 77:62
Ewinner wystawia dosyć wysokie linie. Tych nie było w większości spotkań tych ekip. Po stronie gospodarzy przynajmniej 140 tylko raz na 10 ostatnich meczów licząc mecze domowe, a po stronie gości 7 z 10 poniżej 140 punktów.

Moja propozycja: Poniżej 144.5 punktów (z dogrywką)