Wszyscy doskonale wiemy z czym mierzy się całe społeczeństwo. Nie ma turniejów oraz meczów z naszych ulubionych lig, a egzotyka nie zawsze jest łatwa do przewidzenia. Dlatego gracze i bukmacherzy szukają ciekawych rozwiązań na zaistniałą sytuację. Bardzo ciekawą opcją są Betgames w STS. Sprawdź o co w nich chodzi, co można typować i odbierz bezpieczne 25 PLN! Dowiedz się również co może przynieść Ci STS bonus!

bonus w sts na bet games

Typuj Betgames i odbierz swój STS bonus

Na swoim koncie u bukmachera kliknij przycisk ‘WEŹ UDZIAŁ’, który znajdziesz na podstronie akcji. Dzięki temu, stawki Twoich kuponów na Betgames będą się sumowały, a to w drugiej kolejności może przynieść Ci dodatkowe środki na grę. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, to skorzystaj z kodu promocyjnego: 1259PLN, który zapewni Ci liczne bonus, o których przeczytasz poniżej.

Następnie obstawiaj Betgames od poniedziałku do niedzieli. Minimalny kurs kuponu, który będzie zaliczał się do akcji to 2.00. Pamiętaj, że w akcji udział biorą tylko zakłady typu SOLO. Jeśli okażesz się prawdziwym ekspertem, to na konto bonusowe otrzymasz 10% sumy wszystkich stawek. Łącznie możesz zgarnąć maksymalnie 25 PLN w ciągu jednego tygodnia. STS bonus należy obrócić trzykrotnie, a kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.91.

Zastanawiasz się, jak wygląda naliczanie bonusu? W takim razie zerknij na przykład poniżej:

Gracz wygrywa zakłady obstawione w BET GAMES za stawkę 250 zł. Wiemy, że bonus wynosi 10% od wszystkich wygranych typów, czyli: 250 x 0,88 x 0,1 = 22 zł. Jeśli, jednak uczestnik zwycięży zakłady za stawkę 100 zł, otrzymuje: 100 x 0,88 x 0,1 = 8,80 zł.

Szukasz więcej informacji nt. Betgames? Wszystkiego dowiesz się tutaj -> Poker, Wojna i Bakarat online w BetGames STS!

STS bonus – więcej informacji

Jeśli szukasz więcej ważnych i ciekawych informacji o bonusach w STS, to koniecznie zajrzyj do zakładki -> promocje w STS. Dowiesz się wszystkiego nt. bonusu powitalnego, poznasz jego zasady oraz sposób odebrania. Poza tym pamiętaj, że z naszym kodem promocyjnym: 1259PLN, możesz liczyć na wiele dodatkowych bonusów takich jak:

  • 1200 PLN – bonus od depozytu
  • 29 PLN – Freebet
  • 20 PLN – za pozytywną weryfikację w Typomanii
  • 30 PLN (230 PLN w weekendy) – zakład bez ryzyka 
  • 25 PLN – zakład bez ryzyka na BETGAMES
  • 25 PLN – za obstawianie esportu
  • 30 PLN – za regularną grę

Betgames w STS

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze