Najbliższa, 20. kolejka ekstraklasy klasy zbliża się pełną parą. Już w ten weekend będziemy świadkami kolejnych zmagań polskich drużyn. Dzisiaj będziemy mogli obejrzeć zmagania Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze, a mecz ten rozpocznie się o godzinie 20:30. Z tej okazji BETFAN przygotował dla Was ciekawy bonus.

Zgarnij bonus w BETFAN na Ekstraklasę!.

Dla kibiców ekstraklasy zbliżający się weekend będzie bardzo intensywny. 20. kolejka zaczyna się od jutrzejszego meczu Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze, a starcie te odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, gdzie zawodnicy na murawę wyjdą o godzinie 20:30. Kolejne dni będą bardziej intensywne, ponieważ na sobotę i niedzielę zaplanowano więcej meczów.

W sobotę m.in. rozegrają się mecze pomiędzy Rakowem Częstochowa a Cracovia i Podbeskidzie Bielsko-Biała a Lechia Gdańsk. Ostatni mecz 20. kolejki odbędzie się w poniedziałek. Z tej okazji bukmacher przygotował dla Was kolejną edycję “Nie traf ekstraklasy”.

betfan nie traf grafika

Z tej okazji BETFAN ma bonus. Aby wziąć udział w promocji, musisz obstawić wszystkie spotkania 20 kolejki. Minimalna stawka, jaka musi zostać postawiona to 15 PLN. Ważne jest to, że obstawiamy tylko typy na markety 1×2 przedmeczowo. Jeśli nie trafisz żadnego z typów, to zgarniesz część z puli bonusowej wynoszącej aż 150 000 zł! 

Pulę BETFAN podzieli pomiędzy wszystkich graczy, którzy nie trafią 8/8 typów. Jeśli trafisz jeden typ, to zgarniesz bonus w wysokości 50 PLN, a jeżeli trafiasz dwa typy otrzymasz bonus o kwocie 15 PLN. Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne, należy obrócić bonusem jednokrotnie, grając kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i z ogólnym kursem kuponu nie mniejszym niż 3.8.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN bonus otrzymacie też za założenie konta z kodem promocyjnym 1600PLN, gdzie możecie również zgarnąć takie rzeczy, jak:

  • bonus od depozytu 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka 600 PLN
  • 14 % więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze