Czas na ostatnią kolejkę Ekstraklasy w tym roku! Z tej okazji BETFAN przywraca jedną z ciekawszych i najbardziej popularnych promocji bukmacherskich! Jak zawsze w naszej lidze dojdzie do wielu ciekawych spotkań. Dlatego też bukmacherzy przygotowali ciekawe bonusy. W BETFANIE z kodem promocyjnym możesz wziąć udział w promocji, gdzie do podziału jest aż 100 000 PLN! Co trzeba zrobić? NIE TRAFIĆ ŻADNEGO MECZU EKSTRAKLASY! Wszystkie szczegóły akcji zostały opisane niżej – sprawdź koniecznie!

Nie traf Ekstraklasy i wygraj 100 000 PLN w BETFAN z kodem promocyjnym!

Już dzisiaj rozpoczynamy ostatnią kolejkę Ekstraklasy, w której dojdzie do takich meczów jak, chociażby Lech vs Górnik Zabrze, Legia vs Radomiak czy Pogoń vs Warta. Łącznie jak co kolejkę rozegranych zostanie aż dziewięć meczów. W BETFAN kod promocyjny da Ci możliwość zagrania Ekstraklasy z bonusami, a także wzięcia udziału w specjalnej akcji, gdzie do podziału jest 100 000 PLN. A to wszystko specjalnie dla naszych czytelników!

betfan baner nie traf ekstraklasy

Zasady akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać konkretny kupon ze specjalnej oferty w BETFAN za dokładnie 19 PLN. Jeśli nie trafisz żadnego z typów, to zgarniesz część z puli bonusowej wynoszącej aż 100 000 PLN. W przypadku, gdybyś był jedyny, to całość ląduje na Twoje konto.

  • WAŻNE – promocja i mecze znajdują się w tym miejscu -> https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/podwyzszamy-kursy!/promocje/nie-traf-ekstraklasy/499263. Zakłady zagrane z oferty głównej nie biorą udziału w akcji!
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 19 PLN!
  • Jeśli nie trafisz żadnego z typów, to zgarniesz część z puli bonusowej wynoszącej aż 100 000 zł!
  • Jeśli trafisz jeden typ, to zgarniesz freebet 19 zł, który odpowiada Twojej stawce.
  • W przypadku odwołania jednego spotkania promocja pozostaje ważna
  • W przypadku odwołania przynajmniej dwóch spotkań otrzymasz zwrot stawki na saldo główne.

Można zagrać tylko zakłady na rynek 1X2, przedmeczowe. Akcja trwa do piątku, 17.12 do godz. 18:00

W przypadku odwołania jednego ze spotkań otrzymasz zwrot stawki na konto główne. Przed wypłatą bonusu trzeba jeszcze nim jednokrotnie obrócić. Należy to zrobić na kuponach AKO z co najmniej trzema zdarzeniami. Kurs ogólny nie może być mniejszy niż 3.80, a czas na obrót to siedem dni. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze