Newcastle – Wolves: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.03.2024

Harvey Barnes podczas spotkania

Gdzie oglądać Newcastle – Wolves? Po ligowej porażce 1:4 z Arsenalem, ekipa Newcastle zechce wrócić na odpowiednie tory i w kolejnym starciu pokonać u siebie Wolves! O tym spotkaniu przeczytacie w poniższym tekście, a mianowicie znajdziecie tu informacje o transmisji w TV i streamach online z wymienionej potyczki. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Newcastle – Wolves na żywo w TV

Ekipa Newcastle w miniony weekend została zgruzowana przez Arsenal i przegrała aż 1:4! Lepiej było w środku tygodnia, kiedy to Sroki pokonały Blackburn 2:1 i awansowały do kolejnej rundy FA Cup. Tym razem ekipa trenera Howe’a zmierzy się z Wolverhampton, który jest w bardzo dobrej dyspozycji! Samo starcie zapowiada się więc wybornie, a rozpocznie się 2. marca 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji, niestety nie będzie ona dostępna w TV. Skorzystać będzie można natomiast ze streamów online, do których za moment przejdę!

Newcastle – Wolves: transmisja i stream online za darmo

Wyżej znaleźliście aktualne kursy bukmacherskie na omawiane spotkanie, a obstawić je możecie z poziomu aplikacji bukmacherskich. Przechodzę teraz do tematu streamów online, z pomocą których będzie można zobaczyć rywalizację Newcastle – Wolves na żywo. Obecnie prawa transmisyjne do gier ligi angielskiej są w posiadaniu Viaplay i właśnie u tego wydawcy znajdziemy legalny i bezpieczny stream online z opisywanej batalii. Niestety uprzednio trzeba tam zakupić odpowiedni pakiet, który kosztuje 55 PLN. Streamów online za darmo na polskim rynku niestety nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Newcastle – Wolves?

Mam nadzieję, że ten tekst dostarczył Wam wiedzy o tym gdzie oglądać Premier League, jak i same spotkanie Newcastle z Wolves! Jeszcze przez pewien okres wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy, a zatem także batalię na St. James’ Park znajdziemy w Viaplay, a Canal+ pokazuje tylko 2 mecze na kolejkę. Sytuacja ta najpewniej zmieni się w najbliższych miesiącach, jednak do tego czasu pozostało nam korzystać ze streamów w Viaplay. Powodzenia i jak największych emocji w sobotnie popołudnie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze