Newcastle United – Everton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.04.2024

Valentino Livramento podczas meczu

Gdzie oglądać Newcastle – Everton? Najbliższy wtorek z angielską ekstraklasą zapowiada się wybornie, a to za sprawą aż 5 spotkań! Jednym z pierwszych meczów tego dnia będzie starcie Newcastle United z Evertonem! Jeżeli interesuje Was potencjalne obejrzenie rywalizacji na St. James’ Park, to w tym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online! Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Newcastle United – Everton, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Newcastle z Evertonem zapowiada się świetnie i na pewno dostarczy wielu emocji. Mecz ma rozpocząć się we wtorek, 2. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30. Faworytami będą tu gospodarze, którzy walczą o awans do europejskich pucharów. Everton w dalszym ciągu jest natomiast zagrożony spadkiem z ligi. Rywalizacja niestety nie będzie transmitowana w Polsce na żadnym kanale w TV. Co prawda niektóre spotkania Premier League puszczane są na sportowych programach Canal+, jednak w tym przypadku na podobne rozwiązanie nie mamy co liczyć. Warto zaś zainteresować się streamami online, o których więcej za sekundkę!

Newcastle United – Everton: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem o kwestii streamów online i właśnie do tego zagadnienia teraz przejdę! Starcie Newcastle z Evertonem będzie dostępne do obejrzenia w Internecie, a to za sprawą wydawcy, który w sezonie 2023/24 transmituje wszystkie spotkania angielskiej ekstraklasy. Taką firmą jest Viaplay, która w sieci ma własny serwis streamingowy. To właśnie tam będziemy w stanie włączyć i obejrzeć mecz Newcastle – Everton na żywo, jednak dodam, że taki stream online niestety nie jest za darmo. Obecnie miesięczny dostęp do usług Viaplay kosztuje bowiem 55 PLN. A jak rywalizację na St. James’ Park widzą polscy bukmacherzy?

Newcastle
Apr 02, 2024
20:30
Everton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22:45, 31 marca 2024 22:45.

Gdzie oglądać Newcastle United – Everton?

Podsumowując zatem tekst o możliwości obejrzenia Newcastle – Everton na żywo, okazuje się, że kibice nie będą mieli zbyt dużego wyboru. W przypadku tej rywalizacji jesteśmy niejako skazani na transmisję w Viaplay, który nie jest niestety darmowym serwisem. Mimo to sam mecz zapowiada się wybornie i na pewno zagwarantuje wiele emocji! Na koniec polecam sprawdzić aplikacje bukmacherskie, bo niektóre spotkania piłkarskie da się oglądać z poziomu smartfona! Powodzenia i masy wrażeń we wtorkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze