Gdzie obejrzeć mecz Newcastle – Manchester City? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego na ten temat się dowiesz. W weekend będziemy świadkami rywalizacji dwóch ekip o zupełnie różnych możliwościach. Gospodarze raczej nie utrzymają się w tym sezonie w Premier League. Goście za to są faworytami do walki o mistrzostwo kraju. Czy drużyna Guardioli po raz kolejny przejedzie się po rywalach?

Newcastle – Manchester City: gdzie oglądać dzisiaj?

W Premier League dojdzie dzisiaj m.in. do rywalizacji Newcastle z Manchesterem City, czyli starcia Dawida z Goliatem. Podopieczni Guardioli to naturalnie bardzo mocni faworyci. Trudno tutaj spodziewać się innego wyniku, niż właśnie wygrana gości. Jak nie wiesz, gdzie oglądać mecz Newcastle – Manchester City, to dobrze się składa, bo będziesz mógł to zrobić w Canal+ Online, a my mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu (z pomocą bukmachera eWinner).

Newcastle – Manchester City: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Newcastle – Manchester City? Jedyne co musisz zrobić, to odebrać bonus w eWinner i dzięki temu zgarniesz promocje na start, a do tego będziesz mógł właśnie oglądać Premier League.

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie jakiś kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Newcastle – Manchester City: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mecz Newcastle – Manchester City będziesz mógł obejrzeć w TV, bo transmisja będzie na Canal+ Sport. Warto też wspomnieć, że możesz pobrać na telewizor aplikację od tego operatora. W niej obejrzysz to starcie.

Newcastle – Manchester City: stream na żywo online

Stream online z meczu Newcastle – Manchester City będzie dostępny m.in. na Canal+ Online. To świetna opcja, bo działa bardzo dobrze i pozwala oglądać spotkania niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Newcastle – Manchester City: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Newcastle – Manchester City, to sprawdź także kursy, jakie wystawili bukmacherzy. Kibice oczekują tutaj co najmniej kilku goli i taki scenariusz jest przecież dość prawdopodobny, jak spojrzymy na formę tych ekip.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2 sierpnia 2022 07:01.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Newcastle - Manchester City?

Spotkanie Newcastle z Manchesterem City będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Newcastle zagra z City?

Starcie Newcastle z City zaplanowane zostało na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze