Newcastle – Bournemouth: gdzie oglądać ten mecz i kto transmituje stream live? Pomimo żałoby, która trwa obecnie w Wielkiej Brytanii, dzisiaj większość spotkań Premier League zostanie normalnie rozegrana. Jednym ze starć, na które warto zwrócić uwagę jest więc rywalizacji Newcastle – Bournemouth!

Gdzie oglądać pojedynek Newcastle – Bournemouth zupełnie za darmo? Tak naprawdę Premier League nie jest dostępne u żadnego z bukmachera. Nie oznacza to jednak, że nie ma gdzie zobaczyć spotkań ligi angielskiej. Dostępne są one chociażby na platformie Viaplay. Co zrobić, żeby tam obejrzeć mecze PL?

  1. Zarejestruj się z linku https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Wykup abonament
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Newcastle – Bournemouth

Newcastle – Bournemouth, transmisja na żywo w TV

Spotkanie dostępne jest więc w tylko w Viaplay. Na start nie musisz wnosić tam jakichkolwiek opłat. Wystarczy wspomniane już zalogowanie, aby przez pierwszy miesiąc cieszyć się darmową subskrypcją. Potem oczywiście albo możesz zrezygnować, albo oglądać dalej, ale już uiszczając comiesięczną opłatę. Transmisja z meczu Newcastle – Bournemouth rozpocznie się w środę o godzinie 16:00.

Newcastle – Bournemouth: transmisja i stream online za darmo

Skoro wiesz już, gdzie oglądać mecz Newcastle – Bournemouth, to warto skupić się nad tym, co można w tym pojedynku obstawić. Gospodarze nie błyszczą formą i w pięciu ostatnich spotkaniach wygrali tylko z Tranmere. W podobnej sytuacji jest Bournemouth, ale te ma gorszą kadrę i zagra na wyjeździe. Wydaje się więc, że faworytem są gospodarze, ale czy to się przełoży na ich wygraną?

Gdzie oglądać Newcastle – Bournemouth?

Poza transmisją i tym, gdzie oglądać mecz Newcastle – Bournemouth, ale też i inne pojedynki, dobrze jest mieć na uwadze najlepsze aplikacje bukmacherskie, które są dostępne na rynku. Dlaczego warto o tym pamiętać? Z prostego powodu: dadzą Ci możliwość obstawiania spotkań niezależnie od tego gdzie jesteś, a w ten sposób możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania! fot. pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze