Typy i kursy na walkę Natsu – Lexy znajdziesz w poniższym tekście. Przygotowaliśmy dla Ciebie zapowiedź tego pojedynku, gdyż już w sobotę, 17.09.2022, czeka nas gala High League 4, na której dojdzie do rewanżowego starcia Natsu z Lexy. Obie influencerki dalej mają lekki konflikt, w który regularnie wtrąca się Marcin Dubiel. Czy teraz rozwiążą sprawę raz na zawsze?

lexy-natsu-fortuna-baner-high-league-4

Natsu – Lexy, typy na walkę

Jeżeli szukasz jakichś ciekawych typów na walkę Natsu z Lexy, to sprawdź nasz artykuł. Właśnie niżej znajdziesz propozycję na pojedynek tych zawodniczek. Z całą pewnością main event High League 4 zapowiada się bardzo ciekawie. W końcu do oktagonu wejdą dwie zawodniczki, które mają sobie bardzo dużo do udowodnienia. Jakby tego było mało, to jeszcze konflikt między nimi nie wygasł.

Na papierze to Natsu jest faworytką, ale czy to się przełoży na ich starcie? Trudno stwierdzić, gdyż za pierwszym razem nie było ono aż tak jednostronne. Pod tym artykułem linkiem dowiesz się, jak wykorzystać zakład bez ryzyka na High League 4. Warto z niego skorzystać, gdyż wtedy nie trzeba martwić się o wynik pojedynku, a można zwiększyć swoje emocje z oglądania.

Natsu – Lexy, zapowiedź walki

Z całą pewnością warto podkreślić, że walka Natsu z Lexy zapowiada się na jeden z ciekawszych main eventów, jakich mogliśmy być świadkami dotychczas w tej federacji. Oprócz tego, że zawodniczki mają konflikt, to jeszcze trzeba pod uwagę wziąć fakt, że do całej sprawy wtrąca się Marcin Dubiel. Były chłopak Lexy Chaplin i obecny partner Natalii Kaczmarczyk. Na pewno będzie tego wieczoru gorąco w Arenie Gliwice. Faworytką bukmacherów jest Lexy, co może wiele osób dziwić, gdyż to Natsu wygrała za pierwszym razem.

Natsu – Lexy, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Natsu - Lexy
Fortuna
2.85
Natsu
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Lexy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na wygraną na punkty

Wygrana na punkty
Fortuna
1.65
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.03
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Natsu – Lexy, kto wygra walkę

Za pierwszym razem w tej parze lepsza była Natsu, która co prawda w pierwszych sekundach walki mocno odstawała od Lexy, ale za to później po kilku ciosach ocknęła się i zaczęła dominować, co finalnie dało jej zwycięstwo. Teraz ma jednak o wiele gorsze warunki fizyczne, co jest kluczowe, a także niekomfortową sytuację związaną z Dubielem. Jeżeli już mamy tutaj na kogoś stawiać, to bliżej nam właśnie do zdania, że to druga z tych zawodniczek wyjdzie z tego starcia zwycięsko, do czego jeszcze wrócimy niżej.

Typy na Natsu – Lexy

Ostatnim razem w oktagonie to Natsu okazała się o wiele lepsza niż Lexy. Natalia Kaczmarczyk zdominowała byłą partnerkę Marcina Dubiela, ale teraz nie będzie tak prosto. W międzyczasie Lexy sporo trenowała i miała jeszcze jeden pojedynek. Mimo wszystko cała sprawa z Dubielem ją mocno przytłacza, co widać po rundkach, ale jednocześnie pokazuje, że jest bardzo zmotywowana i właśnie ta motywacja powinna przeważyć szalę na jej korzyść. Typujemy tutaj wygraną Chaplin, a w Fortunie można zagrać kurs 1.40! Pamiętaj, że możesz to zrobić bez ryzyka, gdyż wystarczy zarejestrować się z powyższego przycisku lub baneru i wpisać kod ZAGRANIE, aby odebrać zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Fortuna
1.4
Lexy wygra walkę

FAQ

 
Która z zawodniczek jest faworytką?

Na papierze większe szanse na zwycięstwo ma Natsu.

Gdzie obstawię walkę Natsu z Lexy?

Starcie Natsu z Lexy będziesz mógł obstawić w Fortunie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze